Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
Reforma/ Parlamenti i përdhunuesve falsifikoi kalendarin me urdhër të Ramës
  • 2016-06-10

Reforma/ Parlamenti i përdhunuesve falsifikoi kalendarin me urdhër të Ramës

"Falsifikim me urdhër të Ramës" e ka quajtur ish-kryeministri Sali Berisha futjen e ndryshimeve kushtetuese në kalendarin e punimeve. Në një reagim në profilin e tij në FB, Berisha shkruan se me urdhër të Ramës, pa diskutuar ne byrone e parlamentit, u fut ligji per ndryshimet kushtetue

Berisha: Tahiri i shkoi në banesë zyrtarit të policisë që është me arrest shtëpie
  • 2016-06-10

Berisha: Tahiri i shkoi në banesë zyrtarit të policisë që është me arrest shtëpie

Specialisti i Forcës Operacionale, Ention Xhelili, që është me masë sigurie arrest shtëpie për skandalin e përgjimeve, është takuar në mënyrë të paligjshme me ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Ky është denoncimi që ka bërë një qytetar tek ish-Kryeministri, Sali Berisha. Ky i

Berisha publikon disa foto Rama mbret i kanabisit FOTO
  • 2016-06-05

Berisha publikon disa foto Rama mbret i kanabisit FOTO

Transmetuar me 05062016 - 1420 Tirane 5 qershor 2016 NOAal - Ish-kryeministri Sali Berisha ka vendosur te sulmoje kryeministrin Edi Rama dhe Ministrin e Brendshem Saimir Tahiri edhe gjate dites se dielebr br Permes nje postimi ne rrjetin e tij social Faceb

Gafa e Ramës për Kombëtaren, Berisha: Nuk ishte i dehur, por
  • 2016-06-04

Gafa e Ramës për Kombëtaren, Berisha: Nuk ishte i dehur, por

Gafa e Kryeministrit Edi Rama në shënimin e djeshëm për humbjen e kombëtares në ndeshjen miqësore me Ukrainën, nuk ka shpëtuar pa u komentuar as nga ish-Kryeministri Sali Berisha. Rama tha dje se, humbja është vlerë e shtuar, koment që më pas e rregulloi. Por, sipas Berishës, Rama dj

No Pic available
  • 2016-05-27

Berisha publikon fjalimin që e përjashtoi me 10 ditë nga Kuvendi

Ne parlament duke denoncuar rracizmin e ulet te Edvin Kristaq Rames ndaj Veriut te Shqiperise: “Dua të denoncoj këtu Ramën si një armik të egër të qenies sonë kombëtare. Qënia kombëtare është një dhe e pandashme. Ata të cilët ndajnë qënien kombëtare, ata janë armiq të egë

No Pic available
  • 2016-05-21

Cirku i Ramës dhe Bashës për kriminelët që kanë futur në Kuvend

Ajo që deri dje ishte vetëm në formën e deklaratave, nga sot është zyrtare me formularët e dekriminalizimit: Parlamenti i Shqipërisë është i mbushur me deputetë me të kaluar kriminale. E ndërsa pritej justifikimi i kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të opozitës për mbushjen e Parl

Dekriminalizimi, ja çfarë deklaruan Berisha, Meta e Topalli. Rama ndryshoi emrin në 2002
  • 2016-05-21

Dekriminalizimi, ja çfarë deklaruan Berisha, Meta e Topalli. Rama ndryshoi emrin në 2002

Kryeministri Edi Rama, ish-kryeministri Sali Berisha, kryeparlamentari Meta dhe deputetja Topalli e kanë plotësuar gjithashtu formularin e dekriminalizimit. Rama në formularin e tij ka deklaruar se ne periudhen 1995-1998 ka jetuar ne Paris ku ka zhvilluar veprimtari artistike. Deklarimi i Rame

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama