Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
Basha i pergjigjet Rames Si te te therras Edi apo Edvin VIDEO
  • 2016-05-21

Basha i pergjigjet Rames Si te te therras Edi apo Edvin VIDEO

Transmetuar me 20052016 - 1943 Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha i eshte pergjigjur deklaratave te kundershtarit te tij politik sa i perket formulareve te vetedeklarimit per procesin dekriminalizmitbr br Permes nje statusi te

Basha Ja kush le detyren Rama Hapet gropen dhe rate vete brenda
  • 2016-05-21

Basha Ja kush le detyren Rama Hapet gropen dhe rate vete brenda

Transmetuar me 21052016 - 1325 Ne fjalen e tij para mediave zBasha nuk permendi deputetet dhe zyrtaret qe i perkasin opozites te cilet disa prej tyre gjithashtu rezultuan me te kaluar penalebr br Lideri demokrat sot para mediavebr br Tirane 21 maj 2016

Baroni i drogës/ Berisha: Si ia çorri maskën Europoli Ramës, Tahirit e Çakos
  • 2016-05-18

Baroni i drogës/ Berisha: Si ia çorri maskën Europoli Ramës, Tahirit e Çakos

Ish-kryeministri Sali Berisha në një reagim në rrjetet sociale, teksa i referohet deklaratës së Europol, thotë se kryeministri Rama, ministri Tahiri dhe drejtori i policisë Çako kanë gënjyer shqiptarët në lidhje me përfshirjen e policisë shqiptare në hetimin e përbashkët me DEA a

Europol u çjerr masken Edi Ramës, Saimir Tahirit, Haki Çakos për Klemend Balilin!
  • 2016-05-17

Europol u çjerr masken Edi Ramës, Saimir Tahirit, Haki Çakos për Klemend Balilin!

Nga Sali Berisha Te dashur miq, sot Europol u çorri masken Edi Rames, Saje qorrit dhe Haki Çakos duke faktuar se ata jane padrinot e vertet te Klement Balilit dhe vellezerve Poti. Europol me komunikaten e tij hodhi poshte dhe pergenjeshtroi deklaratat e Edvin Shullazit, Saje qorrit dhe Haki Çak

Europol përgënjeshtron Edi Ramën e Saimir Tahirin për Kelmend Balilin
  • 2016-05-17

Europol përgënjeshtron Edi Ramën e Saimir Tahirin për Kelmend Balilin

"Në operacionin antidrogë u la jashtë policia shqiptare, u përfshinë vetëm Greqia dhe Belgjika" Reagimi/Ish kryeministri Berisha: Europol u çjerr maskën Edi Ramës, Saimir Tahirit dhe Haki Çakos Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës së Europl se në operacionin

Berisha publikon foton: Balili e çoi Ramën në Rodos te baronët e drogës
  • 2016-05-16

Berisha publikon foton: Balili e çoi Ramën në Rodos te baronët e drogës

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka postuar në rrjetin social "Facebook" një status ku akuzon kryeministrin Rama se ka lidhje me Klement Balilin, të cilësuar tashmë si "Eskobari i Ballkanit". Duke iu referuar një fotoje dhe një mesazhi nga një person anonim, Berisha shkruans e Balili e ka

Video-skandali i Xhelilit Berisha Aleance e llumit aleance e skandaleve
  • 2016-05-14

Video-skandali i Xhelilit Berisha Aleance e llumit aleance e skandaleve

Transmetuar me 13052016 - 1749 Tirane 13 maj 2016 NOAal - Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ne nje status ne Facebook per video-skandalin qe ka perfshire ish-kreun e Bashkise se Peshkopise Shukri Xhelilinbr br Ne reagimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama