Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
Edvin Frroku u dorezua, pranoi vrasjen, deshmoi se Rama eshte kryekriminel!
  • 2016-05-05

Edvin Frroku u dorezua, pranoi vrasjen, deshmoi se Rama eshte kryekriminel!

Nga Sali Berisha Te dashur miq, sot deputeti i Edi Rames, Mark Frroku, qe kishte mohuar me dhjetra here para mediave ne parlament dhe gjykate krimin e tij te shemtuar te ekzekutimit te te riut Aleksander Kurti dhe implikimin e tij ne trafik droge dhe prostitucioni, pranoi krimin e tij te shemtuar d

No Pic available
  • 2016-05-03

Berisha: Rama takoi Arben Frrokun në Pukë, i siguroi arratisjen

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon kryeministrin Rama se me urdhër të tij Arben Frroku nuk është shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ai tha se Rama takoi Frrokun më 20 qershor në Hotel-Turizmin e Pukës, dhe sipas tij, i kërkoi Frrokut që të largohej nga vendi se Apeli do ta dënonte. P

Shpalljen në kërkim ndërkombëtar të Frrokut nuk e lejoi Edi Rama
  • 2016-05-02

Shpalljen në kërkim ndërkombëtar të Frrokut nuk e lejoi Edi Rama

Nga Sali Berisha Edvin Shullazi nuk lejoi shpalljen ne kerkim te Arben Frrokut te denuar perjete per vrasjen e komisarit Lame! Te dashur miq, burime te brendshme nga Interpol Tirana sigurojne se eshte Edvin Shullazi direkt, personi qe nuk ka lejuar shpalljen ne kerkim nderkombetar te Arben Frrokut,

Berisha: Edvin Shullazi nuk lejoi shpalljen ne kërkim te Arben Frrokut
  • 2016-05-02

Berisha: Edvin Shullazi nuk lejoi shpalljen ne kërkim te Arben Frrokut

"Kjo garanci iu dha Frrokut në takimin që pati me Ramën më 20 qershor ne Hotel Turizmin e Pukës" E ndërsa Hollanda ka nisur një hetim administrativ se pse janë vonuar të dhënat e identifikimit të Arben Frrokut, ish-kryeministri Sali Berisha fajëson Edi Ramën. Sipas burimeve t

Berisha:Megaafera më e fundit vëllazërore e korrupsionit Edi-Olsi, kulla 25-katëshe
  • 2016-04-24

Berisha:Megaafera më e fundit vëllazërore e korrupsionit Edi-Olsi, kulla 25-katëshe

Projekti i stadiumit/Ish kryeministri: "Arena kombëtare e korrupsionit, një vjedhje patriotike" Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar mbi projektin e stadiumit të ri Qemal Stafa. Në një postim në facebook, Berisha deklaron se Rama njoftoi shqiptarët për megaaferën e tij më t

Kush është komisari dixhital që i raporton Berishës nga MPB?
  • 2016-04-20

Kush është komisari dixhital që i raporton Berishës nga MPB?

Sali Berisha ka bërë postime të pafundme sot në profilin e tij në Facebook. Pas arrestimit të Emiljano Shullazit, situata politike ëhstë tensionuar dhe Berisha ëhstë treguar më i angazhuar dhe aktiv se kurrë nëpër rrjetete sociale. Ish-kryeministri pretendon se Edi Rama, që ai e quan

Organizate kriminale qeveritare me ne krye Edvin Shullazin para ligjit!
  • 2016-04-20

Organizate kriminale qeveritare me ne krye Edvin Shullazin para ligjit!

Nga Sali Berisha Sot lajmet hapen dhe mbyllen me kronikat e proceseve te krimeve te saj! Te dashur miq, qeveria shqiptare me ne krye Edi Ramen eshte shnderruar ne nje organizate te vertet kriminale. Cilido qe ka ndjekur lajmet ne televizione te ndryshme sot, ka konstatuar se ato u hapen dhe mbylle

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama