Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
No Pic available
  • 2007-12-14

Paqja e shpejte Berisha-Rama

Sali Berisha dhe Edi Rama perjetuan kete jave periudhen me te ngrohte ne marredheniet mes tyre. Dreka e perbashket me Romano Prodin, parada ushtarake dhe biseda per decentralizimin, nuk jane thjesht te detyruara nga protokolli. Ne raste te vecanta, si Kryeministri, ashtu edhe kryetari i Partise Soci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama