Rezultate te kerkimit per termin: +Ekonomise +Dritan +Prifti

Total: 719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.354Z

Ish- ministri Dritan Prifti i bashkohet grupimit Opozita e Bashkuar

Ish- ministri i Ekonomise Dritan Prifti nga sot i eshte bashkuar zyrtarisht tryezes se Opozites se Bashkuar me ftese te ketyre te fundit. Ne tryezen e sotme te opozites ku u diskutua mbi situaten politike ne vend merrte pjese dhe ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti. Nderkohe kreu i PSV91 ne nje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.531Z

Video 70 mije euro Dritan Prifti paraqitet sot ne Prokurori

Tirane - Sot Ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti eshte thirrur nga prokuroria e Pergjitheshme per korrupsion per te dhene shpjegime rreth videos se dyte qe eshte zbulua nga ekspertet amerikane ku Prifti shfaqet se bashku me ish-vartesin e tij Leonard Beqiri duke ndare nje shume prej 70 mije eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.907Z

Prokuroria heton lejet e dhena nga Dritan Prifti

pProkuroria e Pergjithshme ka hapur hetimet lidhur me lejet e dhena nga ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti Prokuroria do te hetoje lejet e dhena nga Dritan Prifti qe sollen perplasje Bulqize mes dy firmave privatep p classMsoNormalMesohet se rihapja e ketyre hetimeve u be pas ankeses se nje sub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.530Z

Video 70 mije euro Dritan Prifti sot ne Prokurorine e Pergjithshme

Tirane - Sot Ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti eshte thirrur nga prokuroria e Pergjitheshme per korrupsion per te dhene shpjegime rreth videos se dyte qe eshte zbulua nga ekspertet amerikane ku Prifti shfaqet se bashku me ish-vartesin e tij Leonard Beqiri duke ndare nje shume prej 70 mije eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.499Z

Dritan Prifti dorezon videon origjinale ne prokurori

Ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti dhe ne te njejten kohe autori i videos te publikuar dy dite me pare ne emisionin Fiks Fare kunder zv.kryeministrit Ilir Meta dorezoi dje ate qe ai e quan origjinalin e saj ne Prokurorine e Tiranes. Por jo vetem per kete veprim pasi ai mendohet te kete dhene e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.956Z

Pasuritë, PS akuzon Dritan Prifti

Partia socialiste vijoi akuzat ndaj qeverise se ajo po keqmaxhon situaten ekonomike ne vend. sipas nënsekretarit per programin ne PS, Ervin Bushati, shume tregues te ekonomise ne vend jane te ngjashem me ato qe shqiperia kishte 10 vite me pare. “Të ardhurat në buxhet për vitin 2009 k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.546Z

Dritan Prifti deshmon ne prokurori

E premte 23 Dhetor 2011 1701 DRITAN PRIFTIIsh ministri i ekonomise dhe energjetikes Dritan Prifti eshte paraqitur serish ne prokurori per te deshmuar po kete here ne lidhje me videon 3 mes tij botuesin e gazetes 55 Fahri Balliu. Burime te vizion plus kane bere te ditur se deshmia e P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama