Rezultate te kerkimit per termin: +Eksperienca

Total: 7088
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.381Z

Trajner futbolli nga loja kompjuterike

Futbolli rezervon shpesh histori të pabesushme. Këtë herë, lajmi jashtë çdo logjike normale vjen nga Azerbajxhani. Skuadra e kampionatit elitar në këtë vend, Baku FC, ia ka besuar stolin një djaloshi të panjohur dhe pa asnjë eksperienc&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.151Z

Obama emerim surprize per kreun e BB

Presidenti Barack Obama ka emëruar akademikun amerikan me origjinë koreane Jim Yong Kim për presidentin e ardhshëm të Bankës Botërore. Emërimi i presidentit të Dartmouth College, doktor dhe ish-drejtor i departamentit të HIV/Aids në Or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.672Z

"Aftësi për të interpretuar ligjërisht çdo transaksion"

PYETJE NË EMISIONIN "SI TË BËHESH MILIONER" - Zoti Kokëdhima, si mund të jesh korrekt me ligjin në kushtet në të cilat ndodhet tregu në Shqipëri? Si është eksperienca juaj, përshembull, sepse unë mendoj se është krejt e pamundur që në kushtet tona të mos shkelen ligjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.986Z

Partizani-Botev, të kuqtë për fitore në Tiranë

Partizani për vazhdimësinë në kompeticionet euriopiane. Pasi surprizuan vitin e kaluar Ferencvarosin në raundit e dytë kualifikues të Championsit, ku morën pjesë pas pezullimit të Skënderbeut nga UEFA, të kuqtë do të kenë përballë në raundin e parë të Europa Leagues skuadrën bul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.203Z

Diplomimi i sipërmarrësve të parë të trajnuar nga Opportunity Albania

Në kuadër të mbylljes së fazës së parë të programit "REGJISTRIMI I VEPRIMEVE TE ARKES" ("FINANCIAL LITERACY") Gusht 2007 - Shkurt 2008, Opportunity Albania (OA) realizoi ceremoninë e certifikimit të 100 sipërmarrësve të rrethit të Lushnjës, të cilët morën pjesë në këtë program.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.267Z

Kroacia asistencë Shqipërisë për integrimin

Gjatë kësaj vizite, Ministrja takoi dhe zv/kryeministrin dhe Ministrin për Zhvillimin Rajonal dhe fondet e BE-se, Bianko Grčić, si dhe kryetarin e Komisionit Parlamentar për Çështjet Evropiane, Danijel Mondekar. Ministrja Pusic, u shpreh se Kroacia, si vendi anëtar me i ri i BE-së,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.170Z

Shkencetaret piketojne jeten pas vdekjes

Ne rreth 18 spitale ne SHBA dhe Britanine e Madhe kerkuesit shkencore kane vendosur disa fotografi ne dhomat e urgjences. Arsyeja eshte testimi i pacienteve qe risillen ne jete pas atakeve kardiake dhe ndalimeve te zemres. Ata thone qe zakonisht kur kane eksperiencen e pothuaj-vd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama