Rezultate te kerkimit per termin: +Eksperienca

Meta: total 1000 / total_found 7089 / time 0.003 / keyword[0] eksperienca / docs[0] 7089 / hits[0] 7970 /
No Pic available
  • 2018-06-03

Ekspertë holandezë në UKT, gati investimi për ujësjellësin te Unaza e Re

Eksperienca holandeze në administrimin e ujit të pijshëm dhe shërbimit ndaj qytetarëve do t’i shërbejë edhe Ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizimeve të Bashkisë së Tiranës për të rritur efikasitetin në administrimin e kompanisë si dhe në reduktimin e ujit të papaguar. Falë

Real Madrid-Liverpul, në lojë është trofeu i Champions League
  • 2018-05-26

Real Madrid-Liverpul, në lojë është trofeu i Champions League

37 vjet më pas Reali i Madridit dhe Liverpooli do të përballen sërish në finalen e kompeticionit më të rëndësishëm të UEFA-s, për të përcaktuar fatin e Champions League-s për sezonin 2017-18. Asokohe në Paris një gol i shënuar 8 minuta para fundit nga mbrojtësi Alan Kennedy i dha

PLATFORMA E NARKOTIZIMIT, KRIMI MË I MADH SHTETËROR
  • 2018-05-23

PLATFORMA E NARKOTIZIMIT, KRIMI MË I MADH SHTETËROR

Nga Bujar NISHANI Të dashur miq, Prej disa kohësh paraja e pisët ka nisur të minojë shumë rrezikshëm ekonominë tonë dhe ashtu siç ajo është e dobët dhe e gërryer nga korrupsioni. Çdo ditë leku po zhvleftësohet dhe po e çon situatën financiare të vendit në një krizë edhe më t

Meta: Marrëveshje me Maltën për punësimin e të rinjve shqiptarë
  • 2018-05-23

Meta: Marrëveshje me Maltën për punësimin e të rinjve shqiptarë

Në vijim të vizitës dyditore në Maltë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë në ditën e dytë të Forumit të Biznesit Maltë-Shqipëri. Presidenti Meta prezantoi shkurtimisht zhvillimet ekonomike, potencialin e bashkëpunimit të biznesit dhe oportunitetet e investimeve për biznes

PLATFORMA E NARKOTIZIMIT, KRIMI MË I MADH SHTETËROR PAS DIKTATURËS
  • 2018-05-22

PLATFORMA E NARKOTIZIMIT, KRIMI MË I MADH SHTETËROR PAS DIKTATURËS

Nga Bujar NISHANI Të dashur miq, Prej disa kohësh paraja e pisët ka nisur të minojë shumë rrezikshëm ekonominë tonë dhe ashtu siç ajo është e dobët dhe e gërryer nga korrupsioni. Çdo ditë leku po zhvleftësohet dhe po e çon situatën financiare të vendit në një krizë edhe më t

Theodhoros Pangallos: Njohja ime me Papadreun
  • 2018-05-16

Theodhoros Pangallos: Njohja ime me Papadreun

Theodhoros Pangallos, ish-zëvendëskryeministër i qeverisë së Greqisë, ish-ministër i Punëve të Jashtme, ish-ministër i Transporteve dhe Komunikacionit, ish-ministër i Kulturës, ish-deputet i Atikës ishte në Tiranë për të promovuar librin Me Papandreun në Europë, botimet Toena. Në

Eksperienca kosovare dhe synimet për titullin, rrëfehet Mirel Josa
  • 2018-05-13

Eksperienca kosovare dhe synimet për titullin, rrëfehet Mirel Josa

Trajneri i Prishtinës, Mirel Josa ishte i ftuar në emisionin Zona Gol, në Supersport, ku foli për eksperiencën e tij kosovare. Ish tekniku kampion me Skënderbeun, deklaroi se synon të fitojë edhe me Prishtinën, në Kosovë, ku është ende në lojë për të triumfuar si në kampionat, asht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama