Rezultate te kerkimit per termin: +Eksperienca

Meta: total 1000 / total_found 7089 / time 0.003 / keyword[0] eksperienca / docs[0] 7089 / hits[0] 7970 /
Ze Maria: Mbetem te Tirana për gjëra të bukura
  • 2018-04-28

Ze Maria: Mbetem te Tirana për gjëra të bukura

Në një intervistë të gjatë për sajtin e klubit të Interit, fcinterneës.it, braziliani Ze Maria foli ndër të tjera edhe për eksperiencën e tij si trajneri i Tiranës. Ai theksoi se pas aventurës në Shqipëri, pret të marrë ofertë nga skuadrat italiane. Sapo jeni ngjitur në Superlig

Rregullat e reja të Shengenit, çfarë duhet të dini para udhëtimit
  • 2018-04-26

Rregullat e reja të Shengenit, çfarë duhet të dini para udhëtimit

Shumë vende nuk janë pjesë e Bashkimit Europian, qytetarët e të cilëve gjithsesi mund të futen në zonën Schengen të BE-së pa pasur nevojë për tu pajisur me një vizë. Specifikisht janë 60 vende të tilla (sipas të dhënave të gushtit 2017) të cilat nuk janë në BE, por mund të l

Trajnim i shërbimit zjarrfikës nga austriakët, Veliaj: Siguroni pronën
  • 2018-04-25

Trajnim i shërbimit zjarrfikës nga austriakët, Veliaj: Siguroni pronën

Eksperienca austriake në përballimin dhe menaxhimin e situatave të emergjencave do të shërbejë edhe për shërbimet zjarrfikëse të Tiranës, policisë dhe urgjencave mjekësore, për tu përgjigjur në kohë dhe me efikasitet në çdo rast. Në mjediset e Akademisë së Sigurisë në Tiran

Agolli feston titullin e 5-të në Azerbajxhan: Qëndroj te Qarabagu
  • 2018-04-23

Agolli feston titullin e 5-të në Azerbajxhan: Qëndroj te Qarabagu

Titulli i pestë kampion në sezonin e tetë në Azerbajxhan. Ansi Agolli dhe Qarabagu fituan matematikisht trofeun, duke konfirmuar dominimin në futbollin azer. Edhe pse në dukje një sukses i lehtë, sipas ish-kapitenit kuqezi ajo që bëri diferencën është eksperienca. Ka qenë një vit i gj

No Pic available
  • 2018-04-21

Në Paris 12 vjet më parë me Ornela Vorpsin

Luan Rama Të përshkosh me biçikletë mes për mes Parisin në kohë të bukur është e këndëshme, por jo në kohë me erë dhe kur piklon. Duhet të kaloj buzë Senës, të lë anash Musée dOrsay dhe Louvre, të zbres bregun krah Conciergèrie apo ish burgut të kohës së Revolucionit Franc

Veliaj: Ambicia jonë, zhvillimi i agroturizmit dhe fuqizimi i zonave periferike
  • 2018-04-10

Veliaj: Ambicia jonë, zhvillimi i agroturizmit dhe fuqizimi i zonave periferike

Në takimin me homologun e tij të Bolonjës, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj tha se zhvillimi i agroturizmit dhe fuqizimi i zonave periferike është ambicia e institucionit të drejton. Veliaj tha se eksperienca që ka Bolonja në këtë fushë, do të shërbejë në realizimin e ambicies s

Liverpool shkërmoq Cityn, Barça poker Romës
  • 2018-04-05

Liverpool shkërmoq Cityn, Barça poker Romës

Dukej se ky do të ishte viti i Manchester Cityt, që në Premier League dhe në Champions, bindte nga ndeshja në ndeshje dhe shfaqej si një makineri i pagabueshme. Gjithsesi, në Anfield, Liverpoolit i mjaftuan vetëm 30 minuta për të shënuar 3 gola dhe për të nxjerrë me një këmbë jasht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama