Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspert

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.317Z

Ligji i lustracionit, Çekia ekspert për riformulimin

Çekia pritet të dërgojë një ekspert për të zgjidhur problemet tekniko-juridike të ligjit TIRANË- Rikthehet sërish për diskutim ligji i shumëpërfolur i lustracionit. Kryetari i Komisionit të Ligjeve të Çekisë, Marek Benda, është në krye të delegacionit çek, për një vizitë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.738Z

Video Meta-Prifti, Prokuroria thërret ekspert tjetër

Prokuroria e Përgjithshme do të thërrasë ekpertë të tjerë për të ekspertizën e video-përgjimit Prifti-Meta. Këtë vendim prokurorët ia kanë komunikuar sot dy avokatëve të ish-ministrit të ekonomisë Ilir Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.157Z

Ermal Fejzullahu ekspert i... (Foto)

Foto "selfie" edhe më tej janë të aplikuara në masë. Persona të ndryshëm anë e kënd botë, bëjnë standard foto të tilla, të cilat më pas i ekspozojnë në rrjete sociale. SSSAASSAdPlatformZone = {id: "8bc4ee

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.932Z

Ekspert italian për vëllezërit e vrarë nga policia greke

Janë nisur drejt Italisë familjarët e vëllezërve Collaku, të vrarë nga policia greke disa ditë më parë. Familjarët kanë vendosur të marrin një ekspert italian për riekzaminimin e trupave pasi ata kundërshtojnë ekspertizën mjeko-ligjore të mjekëve grekë dhe atyre shqiptarë. Gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.666Z

Ancelotti e merr me vete edhe një ekspert

Carlo Ancelotti e ka edhe një ekspert më shumë në Real Madrid. Trajneri italian e ka sjellur në skuadër trajnerin e njohur të portierëve, William Veki. Trajneri 64 vjeçar njihet si një nga ekspertët më të njohur në botë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.828Z

Mediu: Ekspertët gjykime korrekte në mbrojtje të mjedisit

TIRANË- Ekspertët mjedisorë janë jashtëzakonisht të rëndësishëm jo vetëm sepse bëjnë vlerësimin e ndikimit në mjedis, por janë ata janë afër subjekteve private për të parë sesa dhe si i plotësojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.921Z

Një ekspert shëndetësie në krye të Bankës Botërore

Share Kandidati i amerikanëve, Jim Yong Kim, është zgjedhur president i Bankës Botërore. Eksperti i shëndetësisë është aktualisht president i Universitetit Dartmouth. Sipas BBC, ai u përball me sfida të forta për këtë post, që zakonisht ka shkuar tek amerikan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama