Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspert

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.680Z

Michelle Obama lavderon McDonalds per mollet

“Një hap përpara për të zgjidhur problemin e obezitetit infantil”. Kështu është shprehur Michelle Obama teksa ka lavdëruar zgjedhjen e McDonalds të shtojë disa pjesë molle dhe pakësojë sasinë e patateve të skuqura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.499Z

AhmadinexhadBomba nuk na intereson te carmatoset SHBA dhe Izraeli

Irani nuk ka interes te ndertoje nje bombe atomike sepse nje e tille nuk i nevojitet vendit. Keshtu ka deklaruar presidenti iranian Mahmoud Ahmadinejad ne nje interviste televizive dhene per CNN pyetur nga gazetari Larry King. Nuk po kerkojme nje bombe kembenguli Ahmadinejad duke theksuar me pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.956Z

Vlore gjendet i pajete i riu ne nje zone narkomanesh

Një i ri i moshës rreth 25 vjeç është gjetur i pajetë nga kalimtarë të rastit në lagjën 10 korriku në Vlorë . Sipas të dhënave të para, mësohet se viktima është gjetur në një zone ku zakonisht rrin&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.889Z

Ministria e Bujqesise Qumeshti shqiptar nuk ka probleme

Zyrtarë të Ministrisë së Bujqësisë deklaruan të premten se nuk ka vend për panik lidhur me sigurinë ushqimore ne vend, duke këshilluar qytetarët të konsumojnë qumështin shqiptar pa asnjë lloj problemi. Sipas spec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.121Z

Reagimi per akuzat per trafik armesh ne Libi

I ka quajtur fushatë për rilindje të shpifjeve ndaj institucionit dhe shtetit… Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Mbrojtjes i është përgjigjur deklaratave të ngritura nga deputetë të opozitës për thyerje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.682Z

Eksperti: Si duhet të procedohet drejt fundit të procesit për pronat

TIRANE - Pse nuk zgjidhet përfundimisht çështja e pronësisë në Shqipëri? Sipas Arben Gjalpit, ekspert në Menaxhimin dhe Investimet e Pronave, çështja e pronave është pa dyshim një nga detyrat kryesore për rrugëtimin e Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.895Z

France nen akuze ilaci anti urise

Sërish alarm në Francë për viktimat që në një periudhë prej 33 vjetësh ka shkaktuar Mediator, një ilaç për diabetikët i përdorur edhe si kundra urisë në dietat kundër obezitetit. Ministri francez i Sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama