Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspert

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.889Z

Ministria e Bujqesise Qumeshti shqiptar nuk ka probleme

Zyrtarë të Ministrisë së Bujqësisë deklaruan të premten se nuk ka vend për panik lidhur me sigurinë ushqimore ne vend, duke këshilluar qytetarët të konsumojnë qumështin shqiptar pa asnjë lloj problemi. Sipas spec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.121Z

Reagimi per akuzat per trafik armesh ne Libi

I ka quajtur fushatë për rilindje të shpifjeve ndaj institucionit dhe shtetit… Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Mbrojtjes i është përgjigjur deklaratave të ngritura nga deputetë të opozitës për thyerje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.682Z

Eksperti: Si duhet të procedohet drejt fundit të procesit për pronat

TIRANE - Pse nuk zgjidhet përfundimisht çështja e pronësisë në Shqipëri? Sipas Arben Gjalpit, ekspert në Menaxhimin dhe Investimet e Pronave, çështja e pronave është pa dyshim një nga detyrat kryesore për rrugëtimin e Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.895Z

France nen akuze ilaci anti urise

Sërish alarm në Francë për viktimat që në një periudhë prej 33 vjetësh ka shkaktuar Mediator, një ilaç për diabetikët i përdorur edhe si kundra urisë në dietat kundër obezitetit. Ministri francez i Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.532Z

Asteroidi që për pak desh preku Tokën

ROME- Një asteroid i vogël me diametër rreth 1 metër kaloi në distancën më të afërt me Tokën të regjistruar ndonjëherë. Mbrëmjen e 4 Shkurtit, asteroidi i vogël kaloi në distanën prej 5.480 km nga sipërfaqja to

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.030Z

Një asteroid sa një një autobus, iu afrua Tokës

UASHINGTON- Një asteroid me madhësinë e një autobusi kaloi prane Tokës, njoftuan ekspertët e qendrës "Minor Planet"."Asteroidi ishte me përmasa 19 me 6,0 metra", deklaroi Gareth Williams, drejtor i asociuar pranë qendrës. "Objekti qiellor papritur u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.615Z

Video reagon ambasada amerikane

Ambasada amerikane në Tiranë ka reagur sot në lidhje me videon-skandal në të cilën tregohej një bashkëbisedim midis Ilir Metës dhe Dritan Priftit. Ambasada amerikane nënvizon se ka marrë një kërkesë nga Prokuroria p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama