Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspert

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.895Z

France nen akuze ilaci anti urise

Sërish alarm në Francë për viktimat që në një periudhë prej 33 vjetësh ka shkaktuar Mediator, një ilaç për diabetikët i përdorur edhe si kundra urisë në dietat kundër obezitetit. Ministri francez i Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.532Z

Asteroidi që për pak desh preku Tokën

ROME- Një asteroid i vogël me diametër rreth 1 metër kaloi në distancën më të afërt me Tokën të regjistruar ndonjëherë. Mbrëmjen e 4 Shkurtit, asteroidi i vogël kaloi në distanën prej 5.480 km nga sipërfaqja to

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.030Z

Një asteroid sa një një autobus, iu afrua Tokës

UASHINGTON- Një asteroid me madhësinë e një autobusi kaloi prane Tokës, njoftuan ekspertët e qendrës "Minor Planet"."Asteroidi ishte me përmasa 19 me 6,0 metra", deklaroi Gareth Williams, drejtor i asociuar pranë qendrës. "Objekti qiellor papritur u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.615Z

Video reagon ambasada amerikane

Ambasada amerikane në Tiranë ka reagur sot në lidhje me videon-skandal në të cilën tregohej një bashkëbisedim midis Ilir Metës dhe Dritan Priftit. Ambasada amerikane nënvizon se ka marrë një kërkesë nga Prokuroria p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.118Z

Ekspertët: Rritja e taksave, vendim i gabuar

Rritja e taksave dëmton biznesin dhe gjallërimin e ekonomisë. Koço Broka, ekspert ekonomie, thotë se vendimi i qeverisë për të kthyer tatimin progresiv është një masë e gabuar në momentin e gabuar. Duke komentuar rezultatet fiskale për tremujorin, të publikuara Broka thotë se ajo që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.543Z

Iran Rafsanjani levizet nga posti

Ish-presidenti i Iranit, Akbar Hashemi Rafsanjani ka humbur pozicionin e tij si drejtues i një strukture të fuqishme klerike. Rafsanjani ka drejtuar Asamblenë e Ekspertëve, e cila zgjedh liderin suprem dhe mbikëqyr aktivitetet e tij për katër vitet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.639Z

Zbardhet vrasja ne Durres 28-vjecarja u vra me dashje per motive te dobeta

Zbardhet vrasja e 28-vjeçares Rolanda Kaja, e gjetur 10 ditë më parë në zonën e Ishmit në Durrës. Pas verifikimit të provave ekspertët kanë arritur në konkluzionin se Rolanda Kaja është vrarë me dashje për motive t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama