Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspert

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.666Z

Ancelotti e merr me vete edhe një ekspert

Carlo Ancelotti e ka edhe një ekspert më shumë në Real Madrid. Trajneri italian e ka sjellur në skuadër trajnerin e njohur të portierëve, William Veki. Trajneri 64 vjeçar njihet si një nga ekspertët më të njohur në botë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.828Z

Mediu: Ekspertët gjykime korrekte në mbrojtje të mjedisit

TIRANË- Ekspertët mjedisorë janë jashtëzakonisht të rëndësishëm jo vetëm sepse bëjnë vlerësimin e ndikimit në mjedis, por janë ata janë afër subjekteve private për të parë sesa dhe si i plotësojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.921Z

Një ekspert shëndetësie në krye të Bankës Botërore

Share Kandidati i amerikanëve, Jim Yong Kim, është zgjedhur president i Bankës Botërore. Eksperti i shëndetësisë është aktualisht president i Universitetit Dartmouth. Sipas BBC, ai u përball me sfida të forta për këtë post, që zakonisht ka shkuar tek amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.013Z

Ekspertë rusë për zhvarrosjen e Arafatit

Rusia do të dërgojë një grup ekspertësh në Ramallah për të marrë pjesë në zhvarrosjen e eshtrave të Yasser Arafat, kjo me kërkesë të autoriteteve palestineze. E ka bërë të ditur këtë zëdhën&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.471Z

BE dërgon ekspert ligjor për zgjidhjen e çështjes

Negociatat në nivel ekspertësh duhet të përfundojnë brenda dy javësh. Në negociata përfshihet edhe Brukseli, përmes propozimeve TIRANË - Përfundimi i negociatave pa rezultat në darkën informale të zhvilluar në Strasburg midis Ramës dhe Berishës me praninë e ndërkombëtarëve, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.736Z

Videoja Meta-Prifti prokuroria kerkon ekspert tjeter

Nje tjeter ekspert do te kerkohet nga Prokuroria e Pergjithshme per videon Meta-Prifti. Prokuroria thirri sot dy avokatet e Metes Petrit Serjani dhe Gezim Veleshnja te cileve u komunikoi vendimin e marre per te kerkuar nje specialist tjeter per ekspertimin videos qe sipas institucionit te akuzes nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.744Z

Prokuroria tjeter ekspert per videon Meta- Prifti

Prokuroria e Pergjithshme do te marre nje tjeter ekspert per videon Meta-Prifti. Lajmi i eshte komunikuar mbrojtesve ligjore te ish ministrit te Ekonomise Ilir Meta. Sipas burimeve prane prokurorise se pergjithshme behet me dije se eksperti tjeter do te merret per pjesen mjaft te debatuar ne momen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama