Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspert

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.921Z

Një ekspert shëndetësie në krye të Bankës Botërore

Share Kandidati i amerikanëve, Jim Yong Kim, është zgjedhur president i Bankës Botërore. Eksperti i shëndetësisë është aktualisht president i Universitetit Dartmouth. Sipas BBC, ai u përball me sfida të forta për këtë post, që zakonisht ka shkuar tek amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.013Z

Ekspertë rusë për zhvarrosjen e Arafatit

Rusia do të dërgojë një grup ekspertësh në Ramallah për të marrë pjesë në zhvarrosjen e eshtrave të Yasser Arafat, kjo me kërkesë të autoriteteve palestineze. E ka bërë të ditur këtë zëdhën&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.471Z

BE dërgon ekspert ligjor për zgjidhjen e çështjes

Negociatat në nivel ekspertësh duhet të përfundojnë brenda dy javësh. Në negociata përfshihet edhe Brukseli, përmes propozimeve TIRANË - Përfundimi i negociatave pa rezultat në darkën informale të zhvilluar në Strasburg midis Ramës dhe Berishës me praninë e ndërkombëtarëve, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.736Z

Videoja Meta-Prifti prokuroria kerkon ekspert tjeter

Nje tjeter ekspert do te kerkohet nga Prokuroria e Pergjithshme per videon Meta-Prifti. Prokuroria thirri sot dy avokatet e Metes Petrit Serjani dhe Gezim Veleshnja te cileve u komunikoi vendimin e marre per te kerkuar nje specialist tjeter per ekspertimin videos qe sipas institucionit te akuzes nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.744Z

Prokuroria tjeter ekspert per videon Meta- Prifti

Prokuroria e Pergjithshme do te marre nje tjeter ekspert per videon Meta-Prifti. Lajmi i eshte komunikuar mbrojtesve ligjore te ish ministrit te Ekonomise Ilir Meta. Sipas burimeve prane prokurorise se pergjithshme behet me dije se eksperti tjeter do te merret per pjesen mjaft te debatuar ne momen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.622Z

Lëkundjet në Zharrëz, urdhëri i Gjiknurit: Të angazhohet ekspert i huaj

Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri ka urdhëruar ngritjen e Grupit të Punës për plotësimin e kërkesave te bere nga Instituti i Gjeoshkences dhe Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) për të mundësuar përmbushjen e detyrimeve të përcaktuar ne marrëveshjen e datës 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.968Z

Video, 3.5 mln lekë të reja ekspertëve

TIRANE-"Një djall e gjysmë” do të paguhen tre ekspertët e caktuar nga Gjykata e Lartë që përpiluan ekspertizën e videos Meta-Prifti. Burime pranë Gjykatës së Lartë thanë se ekspertët Ardian Pollo, Artur Rrahmani dhe Ermal Be

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama