Rezultate te kerkimit per termin: +Eksperti

Meta: total 1000 / total_found 5543 / time 0.003 / keyword[0] eksperti / docs[0] 5543 / hits[0] 7377 /
Fati i Greqise percaktohet brenda 48 oresh
  • 2015-07-06

Fati i Greqise percaktohet brenda 48 oresh

brbr48 oret e ardhshme jane percaktuese per fatin e Greqise ndersa shanset per daljen e Athines zyrtare nga eurozona jane rritur ne 40 Keshtu e shohin ekspertet nderkombetar te ekonomise situaten aktuale ne Greqi pas rezultatit te Referendumit ku 613 e qytetareve votoi kunder planit te unionit per b

Zvarritja e FAK-ut, për shkak të serbëve
  • 2015-07-05

Zvarritja e FAK-ut, për shkak të serbëve

Edhe pas më shumë se një viti nuk dihet se kur do të bëhet shndërrimi i Forcës së Sigurisë së Kosovës në Forcat e Armatosura të Kosovës. Zvarritja e procedimit të amendamenteve për FAK-un në Kuvendin e Kosovës,

Eksperti serb i sigurisë: Prioriteti i ISIS-it është krijimi i Shqipërisë së Madhe
  • 2015-07-04

Eksperti serb i sigurisë: Prioriteti i ISIS-it është krijimi i Shqipërisë së Madhe

Ekspert i sigurisë nga Beogradi, Predrag Ceranic, ka paralajmëruar se Ballkani është destinacioni i radhës së ISIS-it, nëse Damasku bie në duart e tyre. Kjo për shkak se ka shumë ballkanas që i janë bashkuar fushëbetejës siriane, dhe do të rikthehen në vendet e tyre duke luftuar për

SHBA, niveli i papunësisë bie në 5.3 përqind
  • 2015-07-03

SHBA, niveli i papunësisë bie në 5.3 përqind

Presidenti Barack Obama tha se raporti më i fundit për gjendjen e punësimit në Shtetet e Bashkuara është "i mirë", por mbetet ende shumë punë për t'u bërë për rritjen e pagave dhe të të ardhurave për njerëzit e thjeshtë. Presidenti i bëri këto komente para studentëve të Univer

Në SHBA, niveli i papunësisë bie në 5.3 përqind
  • 2015-07-03

Në SHBA, niveli i papunësisë bie në 5.3 përqind

Presidenti Barack Obama tha se raporti më i fundit për gjendjen e punësimit në Shtetet e Bashkuara është “i mirë”, por mbetet ende shumë punë për t’u bërë për rritjen e pagave dhe të të ardhurave për nj

Rey Manaj, Juventus mendon seriozisht për shqiptarin
  • 2015-07-02

Rey Manaj, Juventus mendon seriozisht për shqiptarin

Një shqiptar në "orbitën" e Juventusit. Paralelisht me të tashmën, nënkampionët e Europës planifikojnë edhe të ardhmen duke synuar të pasurojnë me talente organikën e skuadrës të të rinjve. Në këtë mënyrë, ata kanë futur në listën e objektivave të merkatos edhe të riun shq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama