Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspertt

Total: 277
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Shmanget nj tjetr tragjedi

Qytetart e Shijakut i kan shptuar nj tjetr tragjedie t mundshme n kt qytet. Policia ka gjetur n nj shtpi t braktisur 7 predha t paplasura pas nj kontrolli q ajo ndrmorli n kt banes. Uniformat blu menjher kan larguar njerzit nga zona dhe kan krkuar ndihmn e ekspertve pr montimin e predhave. N vendngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.362Z

Komisioni i VeneciasNisni reformen zgjedhore

TIRANE- “Komisionin parlamentar i reforms zgjedhore nuk ka pse t pres opinionin e Komisionit t Venecias dhe ODIHR. Puna mund t nis menjher.” Ky sht mesazhi q Sekretari i Komisionit t Venecias, Thomas Marker, n emr t delegacit t ekspertve t Komisionit t Venecias dhe OSBE/ ODIHR i prcjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.077Z

33 punonjës policie përfundojne kursin e lidershipit organizuar në bashkëpunim me OSBE

Tiranë- 33 punonjs t Policis s Shtetit, t nivelit t par dhe t mesm drejtues, kan prfunduar me sukses nj program trajnues 4 javor Pr aftsit drejtuese dhe menaxheriale t Lidershipit, organizuar nga Policia e Shtetit n bashkpunim me Prezencn e OSBE-s n Shqipri, me synim rritjen e standardeve profesion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.804Z

Aksident në Kamëz, vdes kalimtarja

Nj aksident i rnd sht shnuar sot n vendin e quajtur Kthesa e Bathores, ku nj kalimtare ka humbur jetn. Sipas policis, gruaja 60-vjeare Katerina Kolgjoka sht prplasur nga nj furgon i linjs, kur ajo ka qen duke kaluar rrugn. Ndrsa drejtuesi i automjetit tip furgon sht identifikuar 24-vjeari Bujar Isla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.394Z

Japonia goditet nga tërmeti më i fortë i shekullit

Nj trmet 6.9 ball i shkalls Rihter goditi mngjesin e sotm sipas kohs lokale, ishujt jugor Okinaua t Japonis. Raportohen dy persona t plagosur. Nuk bhet fjal pr dme t mdha nga trmeti, q besohet t jet m i forti n nj shekull. Fillimisht ekspertt parashikuan nj tsunami deri n 2 metra n afrsi t brigjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Bie nga mullari, vdes 59-vjeçari

Librazhd Nj 59-vjear nga nj fshat i rrethit t Librazhdit ka humbur jetn, pasi ka rn nga nj mullar me lnd ushqimore t konservuara pr bagtit. Sipas burimeve policore, rreth ors 10:00 t paradites s djeshme sht njoftuar se n fshatin Dardh t Komuns Hotolisht, rreth 40 kilometra larg qytetit t Librazhdi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.649Z

Klienti vjen i pari, mbahet Akademia e parë e Biznesit

Pr t fituar n nj biznes, m shum se t kesh para pr t investuar, duhet t dish t shrbesh. Nse n siprmarrjen e tyre do tregtar do t kishte n qendr t vmendjes klientin dhe jo fitimin, pa dyshim q ky i fundit do t vinte natyrshm tek ai. Por n shum raste, biznesi ve merret me investimin e tij, n prpje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama