Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspertt

Total: 277
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Kallashnikovët tradhtuan bandën shqiptare që grabiste bankat greke

Greqi Policia tha se 27-vjeari shqiptar dyshohet t jet kreu i grupit kriminal Nuk do t ishte dekonspiruar aktiviteti kriminal i nj bande grabitsish, nse policia, gjat nj kontrolli n shtpin e nj 27-vjeari shqiptar, i cili banonte n Nea Filadelfia t Athins, nuk do t gjente nj arm t tipit kallashnikov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.837Z

Tafaj: Punë intensive për përgjigjet e pyetësorit të BE

Pun intensive pr prgjigjet e pyetsorit t BE-s, kjo ka qen krkesa q Ministri i Arsimit dhe Shkencs Myqerem Tafaj q i drejtoi stafit t tij gjat nj takimi t zhvilluar n ministri. Tafaj ju komunikoi mnyrn se si MASH do t prmbush dy kapituj nga pyetsori i BE-s. Ai theksoi se pika m e fort e Ministris s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.094Z

Reja vullkanike arrin Italinë, anullohen të gjitha fluturimet

Europa vazhdon t jet e prfshir nga nj gjendje kaotike. N pjesn m t madhe t vendeve aeroportet do t qndrojn t mbyllura deri n orn 20.00 t mbrmjes. Reja e hirit vullkanik ka mbrritur tashm n Italin fqinje. Autoritetet kan vendosur mbylljen e t gjitha aeroporteve n veri t vendit prej ors 06.00 deri n o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.341Z

Ligji i SHISH-it, ambasadorët: Gati për asistencë

Withers: Jemi të gatshëm të ndihmojmë McIlwam: Konsultime me ekspertë ndërkombëtarë Ambasadort e vendeve perndimore shprehen t gatshm t asistojn hartuesit dhe shqyrtuesit e projektligjit pr Shrbimin Informativ Shtetror. N nj tryez t organizuar dje nga fondacioni i is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.545Z

Task-Forca Rregullatore mbledhje për Qendrën Kombëtare të Energjisë

Mbledhja e task-forcs pr reformn rregullatore nn drejtimin e Kryeministrit Sali Berisha diskutoi mbi Qendrn Kombtare t Aplikimit t Energjis dhe vendosjen e saj pran Qendrs Kombtare t Lejeve dhe Licensave. Kryeministri tha se, ngritja e ksaj qendre erdhi si domosdoshmri pr shkak t interesit t madh pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.771Z

Ekspertët e ligjit: Shkeljet gjatë zgjedhjeve i heton Prokuroria

Paraqitja nga kreu i grupit kuvendor socialist Gramoz Rui t disa kartave t identitetit, sipas tij t falsifikuara, si prov manipulimi t zgjedhjeve, pr ekspertt e ligjit nuk konsiderohet kurrsesi nj fakt q mund t’i shptoj ligjit dhe aq m pak, t zgjidhet me vullnet politik. Pr Saimir Vishn, krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.635Z

Katastrofa në Rusi, zjarret mbërrijnë në Çernobil

Rusia jep alarmin pasi zjarret q prej afro nj muaji kan shkatrruar mijra hektar tok, kan mberritur tashm n uzinat brthamore. Zjarret n Rusi krcnojn tashm t aktivizojn grimcat radioaktive q kan mbetur nga katastrofa e ernobilit n vitin 1986. Ministria e Emergjencs tha se t paktn 6 zjarre jan vrejtur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama