Rezultate te kerkimit per termin: +Ekzistojn

Total: 4045
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.971Z

Vuçiq: Ekzistojnë dilema në lidhje me implementimin e planit

Nënkryetari i parë i qeverisë së Serbisë, Aleksandar Vuçiq deklaroi sot se ekzistojnë hamendësime në lidhje me planin e implementimit të marrëveshjes ndërmjet Beogradit e Prishtinës, dhe për këtë arsye nuk beson se sot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.909Z

Jashtëtokësorët ekzistojnë, ja disa fakte

Janë hedhur shumë hipoteza nëse vërtetë ekzistojnë jashtëtokësorët. Por duket se studimi i fundit tregon se këto hipoteza janë të vërteta. Dy shkencëtarë të institutit amerikan SETI që merren me gjurmim sinjalesh t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.824Z

BE: Ekzistojnë disa opsione për Trepçën

Bashkimi Evropian me vëmendje të veçantë po përcjellë situatën në lidhje me Trepçën. 'Është me rëndësi që të shmangim eskalimin e situatës dhe që të gjithë të merren me qetësimin e gjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.946Z

Serbi-Kosovë, Vuçiç: Ekzistojnë shqetësime për planin e zbatimit

Zëvendës kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se ekzistojnë shqetësime në lidhje me planin e zbatimit të marrëveshjes mes Beogradit e Prishtinës. Ai u shpreh se pikërisht për këtë arsye nuk beson se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.701Z

Karrotat e bebeve janënjë gënjeshtër, nuk ekzistojnë

Karrotat e bebeve shiten në treg si një produkt i veçantë nga karrotat normale. Në fakt, tregon “Huffington Post’, këto karrota nuk ekzistojnë. Ata janë vetëm karrota normale që kalojnë një proces të gjatë deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.478Z

Mrekullitë ekzistojnë, vajza 3 vjec zgjohet në arkivol- VIDEO

Një fqinjë i familjes pa sesi e vogla lëvizi kokën në arkivolin që familja e kishte bërë gati për varrim. Kjo video ka kapur momentin prekës, ku thuhet se mrekullitë ekzistojnë. Një vajzë e vogël 3-vjecare është zgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.254Z

Vuçiq: Ekzistojnë përpjekje për destabilizim në Prishtinë, Podgoricë e Shkup

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar sot në Moskë se “është e qartë se në Ballkan ekzistojnë tensione gjithnjë e më të mëdha dhe përpjekje të destabilizimit të përgjithshëm të mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama