Rezultate te kerkimit per termin: +Ekzistojn

Total: 4045
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.758Z

Vulin: Struktura paralele, janë ato të Prishtinës

Shefi i Zyrës për Kosovën në qeverinë serbe, Aleksander Vulin, ka deklaruar se institucionet serbe në Kosovë do të mbeten, ndërsa të vetmet struktura paralele janë ato që i financon Prishtina. “Në Kosovë ekzistojnë str

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.613Z

Bylykbashi: Për Ramën, ligjete shtetit nuk ekzistojnë

TIRANË - Deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykashi, deklaroi se në Standardin e Edi Ramës “ligjet e shtetit nuk egzistojnë”. Duke iu referuar punimeve të nisura në fasadën e Kryeministrisë, teknikë e Ramës për të fshehu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.766Z

Kosove spitalet ne rrezik nga bakteret

Inspektorë të Qendrës Europiane për Parandalimin dhe Kontrollin e Sëmundjeve kanë vlerësuar se në spitalet kosovare ekzistojnë mundësi konkrete për praninë e baktereve anti-biorezistente. Grupi i inspektorëve ka qënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.160Z

Lagarde: Ekzistojnë rreziqe serioze për recesion në eurozonë

UASHINGTON- Zona euro përballet me rrezikun serioz të një recesioni nëse nuk veprohet për të nxitur rritjen ekonomike në rajon, paralajmëroi sot drejtoresha e përgjithshme e FMN-së, Christine Lagarde. “Ne muk sugjerojmë se eurozona po i dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.440Z

Lirohet Xhelal Mziu

Gjykata e Apelit e la të lire kreun e Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu që u arrestua për shpërdorim detyre. Gjykata e ndryshoi masën e arrestit me burg në detyrim paraqitje dhe argumentuar se nuk ekzistojnë shkaqet dhe rrethanat për ta m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.621Z

Nicole Scherzinger: Duhet të jem më provokative

Ish-këngëtarja e grupit Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, dëshiron që performancat e saj t’i bëjë më provokative. Këtë bukuroshja seksi dëshiron ta bëjë pasi beson se ajo është shumë e mërzitshme me stilin aktual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.392Z

Bregu: Itali Shqipëri projekte të përbashkëta zhvillimi

Shqipria dhe Italia konkretizojn m tej bashkpunimin e tyre dypalsh me projekte konkrete. Ky sht qendrimi i mbajtur gjat mesdits n nj konferenc t prbashkt pr shtyp mes Ministres s Integrimit Majlinda Bregu dhe Ministrit Italian pr Marrdhniet me rajonet, Rafaele Fitto. Pr t dy zyrtart e lart, tashme v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama