Rezultate te kerkimit per termin: +Ekzistojn

Total: 4045
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.909Z

Jashtëtokësorët ekzistojnë, ja disa fakte

Janë hedhur shumë hipoteza nëse vërtetë ekzistojnë jashtëtokësorët. Por duket se studimi i fundit tregon se këto hipoteza janë të vërteta. Dy shkencëtarë të institutit amerikan SETI që merren me gjurmim sinjalesh t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.824Z

BE: Ekzistojnë disa opsione për Trepçën

Bashkimi Evropian me vëmendje të veçantë po përcjellë situatën në lidhje me Trepçën. 'Është me rëndësi që të shmangim eskalimin e situatës dhe që të gjithë të merren me qetësimin e gjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.946Z

Serbi-Kosovë, Vuçiç: Ekzistojnë shqetësime për planin e zbatimit

Zëvendës kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se ekzistojnë shqetësime në lidhje me planin e zbatimit të marrëveshjes mes Beogradit e Prishtinës. Ai u shpreh se pikërisht për këtë arsye nuk beson se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.701Z

Karrotat e bebeve janënjë gënjeshtër, nuk ekzistojnë

Karrotat e bebeve shiten në treg si një produkt i veçantë nga karrotat normale. Në fakt, tregon “Huffington Post’, këto karrota nuk ekzistojnë. Ata janë vetëm karrota normale që kalojnë një proces të gjatë deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.478Z

Mrekullitë ekzistojnë, vajza 3 vjec zgjohet në arkivol- VIDEO

Një fqinjë i familjes pa sesi e vogla lëvizi kokën në arkivolin që familja e kishte bërë gati për varrim. Kjo video ka kapur momentin prekës, ku thuhet se mrekullitë ekzistojnë. Një vajzë e vogël 3-vjecare është zgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.254Z

Vuçiq: Ekzistojnë përpjekje për destabilizim në Prishtinë, Podgoricë e Shkup

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar sot në Moskë se “është e qartë se në Ballkan ekzistojnë tensione gjithnjë e më të mëdha dhe përpjekje të destabilizimit të përgjithshëm të mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.787Z

Meta: Ekzistojn hapsira pr dialog

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Ilir Meta deklaroi në një konferencë për shtyp se grevat nuk ndihmojnë ecjen përpara të vendit. "Ekzistojnë hapësira për dialog dhe duhet bashkëpunim nga të gjitha palët për një zgjidhje demokratikë të krizës", u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama