Rezultate te kerkimit per termin: +Ekzistojn

Total: 4045
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.478Z

Mrekullitë ekzistojnë, vajza 3 vjec zgjohet në arkivol- VIDEO

Një fqinjë i familjes pa sesi e vogla lëvizi kokën në arkivolin që familja e kishte bërë gati për varrim. Kjo video ka kapur momentin prekës, ku thuhet se mrekullitë ekzistojnë. Një vajzë e vogël 3-vjecare është zgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.254Z

Vuçiq: Ekzistojnë përpjekje për destabilizim në Prishtinë, Podgoricë e Shkup

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar sot në Moskë se “është e qartë se në Ballkan ekzistojnë tensione gjithnjë e më të mëdha dhe përpjekje të destabilizimit të përgjithshëm të mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.787Z

Meta: Ekzistojn hapsira pr dialog

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Ilir Meta deklaroi në një konferencë për shtyp se grevat nuk ndihmojnë ecjen përpara të vendit. "Ekzistojnë hapësira për dialog dhe duhet bashkëpunim nga të gjitha palët për një zgjidhje demokratikë të krizës", u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.390Z

Krasniqi: A e dijnë ministrat pse ekzistojnë institucionet?!

Si duket ministrat e qeverisë nuk e dinë pse janë krijuar institucionet e shtetit. Për këto institucione populli ynë ka investuar shumë, prandaj këto institucione e kanë përgjegjësinë për tu krijuar kushte pune e jete të dinjitets

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.060Z

Ndryshimet ne ligjin e pronesise hartohet strategjia e se drejtes pronesore

Hartohet strategjia e të drejtës së pronës në bazë të së cilës do identifikohet objekti me subjektin që i përket prona. Kjo strategji ka lindur si nevojë për problemet e identifikuara me ndërtesat e para vitit ’90, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.289Z

Shpend Ahmeti: “Vrit e prit shqiptarët”, a është kjo Serbia evropiane?

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka reaguar edhe njëherë rreth sjelljeve të serbëve, në ndeshjen e sotme Partizan – Crvena Zvezda. Kryetari pyet nëse janë europian ata që thërrasin “vrit dhe prit që shqiptarët të mos ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.758Z

Vulin: Struktura paralele, janë ato të Prishtinës

Shefi i Zyrës për Kosovën në qeverinë serbe, Aleksander Vulin, ka deklaruar se institucionet serbe në Kosovë do të mbeten, ndërsa të vetmet struktura paralele janë ato që i financon Prishtina. “Në Kosovë ekzistojnë str

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama