Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasani +Sipas

Total: 3647
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.927Z

Mirel Josa: Elbasani luajti dobet

Elbasani nuk mund te justifikohet me lojen qe zhvilloi ndaj Partizanit". Nje konstatim te tille arrin te nxjerre pas ndeshjes se djeshme, trajneri elbasanas, Mirel Josa. "Nje jave me pare, ndaj Tiranes pashe nje Elbasan me te karikuar dhe me te vendosur, ne kerkim te fitores. Me Partizanin ekipi yne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.239Z

Elbasani, "stacioni" i Tiranes

Aranit Muraci Dinamo, Elbasani dhe Besa e Kavajes, siguruan secila nga nje rezultat pozitiv ne ndeshjet e para. Bardheblute "ngecen" ne nje barazim pa gola ne Tirane, c'ka i jep me teper shanse Elbasanit, per te shfrytezuar faktorin fushe, ne ndeshjen e kthimit. Dje ne "Qemal Stafa", ashtu si kater

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.405Z

Denohen Elbasani dhe Tirana

brbrIncidenti ne Elbasan Arena gjate ndeshjes Elbasani-Tirana e vlefshme per superligen shqiptare nuk ka kaluar pa denime Komisioni i Disiplines vendosi nje sere masash per te dy ekipet dhe tifozerite perkatese te perfshira ne incident Keshtu ekipi i Elbasanit denohet me 6 ndeshje pa tifoze ne ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.907Z

Ruçi: Elbasani nuk dorëzohet kaq lehtë

Nga Elton Karaj Portieri verdheblu, Shkëlzen Ruçi, mendon se skuadra nuk duhet të bjerë në pesimizëm, pasi gara është ende e hapur Situata tek Elbasani nuk është optimiste dhe duket se humbja në shtëpi me Luftëtarin ka lënë pasoja të forta. Futbollistët po e përjetojnë shumë keq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.319Z

Elbasani, nigerianët drejt nënshkrimit me klubin

Nga ELTON KARAJ   Gjërat duket se tani po shkojnë sipas planeve tek Elbasani. Ekipi është pothuajse i formuar dhe stafi teknik po pret edhe dy lojtarë për të përforcuar akoma më shumë organikën e tyre. Duket se klubi verdheblu do të mbajë dy nga tre nigerianët e mbërritur ditët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.646Z

Elbasani e pret Adën në Cërrik, kërkohet fitorja

Nga Gjergj Vyshka Ashtu si të gjitha skuadrat e Kategorisë së Parë, edhe Elbasani ka nisur përgatitjet e tij për ndeshjen e radhës në kampionat, atë ndaj Adës së Velipojës. Kjo skuadër është ndër ato që e pengoi Elbasanin në javën e katërt të vazhdonte serinë e fitoreve radhaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.271Z

Elbasani në Sarandë për të forcuar kryesimin

Nga Gjergj Vyshka Verdheblutë, pasi kanë bërë stërvitjen e tyre të fundit dje paradite, ia nisur drejt qyteti bregdetar, atje ku dhe kanë kaluar mbrëmjen e së premtes. File mendon fitoren me formacionin më të mirë   Elbasani shkon sot në Sarandë, jo vetëm për tu rikonfirmuar si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama