Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasani +Sipas

Total: 3647
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.907Z

Ruçi: Elbasani nuk dorëzohet kaq lehtë

Nga Elton Karaj Portieri verdheblu, Shkëlzen Ruçi, mendon se skuadra nuk duhet të bjerë në pesimizëm, pasi gara është ende e hapur Situata tek Elbasani nuk është optimiste dhe duket se humbja në shtëpi me Luftëtarin ka lënë pasoja të forta. Futbollistët po e përjetojnë shumë keq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.319Z

Elbasani, nigerianët drejt nënshkrimit me klubin

Nga ELTON KARAJ   Gjërat duket se tani po shkojnë sipas planeve tek Elbasani. Ekipi është pothuajse i formuar dhe stafi teknik po pret edhe dy lojtarë për të përforcuar akoma më shumë organikën e tyre. Duket se klubi verdheblu do të mbajë dy nga tre nigerianët e mbërritur ditët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.646Z

Elbasani e pret Adën në Cërrik, kërkohet fitorja

Nga Gjergj Vyshka Ashtu si të gjitha skuadrat e Kategorisë së Parë, edhe Elbasani ka nisur përgatitjet e tij për ndeshjen e radhës në kampionat, atë ndaj Adës së Velipojës. Kjo skuadër është ndër ato që e pengoi Elbasanin në javën e katërt të vazhdonte serinë e fitoreve radhaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.271Z

Elbasani në Sarandë për të forcuar kryesimin

Nga Gjergj Vyshka Verdheblutë, pasi kanë bërë stërvitjen e tyre të fundit dje paradite, ia nisur drejt qyteti bregdetar, atje ku dhe kanë kaluar mbrëmjen e së premtes. File mendon fitoren me formacionin më të mirë   Elbasani shkon sot në Sarandë, jo vetëm për tu rikonfirmuar si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.631Z

Elbasani bëhet gati, priten afrime cilësore

Nga ELTON KARAJ Është thënë se të mërkurën pritet që të marrë jetë Elbasani i sezonit 2012-2013. Ekipi do të fillojë normalisht stërvitjen nën urdhërat e trajnerit Ilirjan File. Ka qënë vetë trajneri që ka bërë publike datën e fillimit të përgatitjeve për sezonin e ri. Skua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.479Z

Elbasani probleme dëmtimesh para ndeshjes ndaj Pogradecit

Nga Mariglen Miraka Elbasani ka vazhduar normalisht stërvitjet për ndeshjen e së shtunës ndaj Pogradecit, të cilën do ta luajë në stadiumin Nexhip Trungu në Cërrik. Atmosfera në kampin verdheblu para ndeshjes me liqenorët nuk duket dhe shumë e mirë, pasi dëmtimet nuk kanë të sosur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.945Z

Elbasani peticion FSHF-se per gjykimin

Reagimi Pas ndeshjes se ndeshjes Laci-Elbasani 1-0 klubi elbasanas duket se ka mbetur i tronditur nga niveli dhe menyra sesi u gjykua sfida. Duke e cilesuar si nje nga gjykimet me te padrejta drejtuesit e klubit jane mbledhur urgjent te dielen. Ata kane diskutuar rreth shqetesimeve per shkak te gjy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama