Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasanit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.280Z

Arrest shefit të Krimit Ekonomik

 ELBASAN/ ALDO KOZARIAShefi i krimit ekonomik në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit dhe një tjetër inspektor i po kësaj zyre do të qëndrojnë në arrest shtëpie deri në përfundim të hetimeve me akuzën e shpërdorimit të detyrës, kryer në bashkëpunim. Masa u dha dje nga gjykata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.130Z

Elbasan, e pickon gjarpri në krah, humb jetën 6-vjeçarja

ELBASAN – E pickon gjarpri, humb jetën 6-vjeçarja. E mitura ndërroi jetë të enjten, gjatë transportimit për në spitalin kirurgjikal. Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites së të enjtes, në fshatin Zavalinë të komunës me të njëjtin emër, rreth 40 kilometra larg qytetit të Elb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.234Z

8 maji, Berisha zyrtarizon Bashën për kryeqytetin

15/03/2011  Dita e Verës, Kryeministri inauguron linjën elektrike Tiranë–Elbasan Kryeministri Berisha rikonfirmoi zyrtarisht nga qyteti i Elbasanit se kandidati i Partisë Demokratike për postin e kryetarit të Bashkisë së Tiranës për zgjedhjet e 8 majit do të jetë ministri i B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.083Z

Vrasja e "Dodës", gjendet i braktisur motori i autorëve

 ELBASAN/ ALDO KOZARIAIsh-drejtori i policisë së Elbasanit, Edmond Koseni pritet të merret në pyetje për vrasjen e badigardit të tij, Roland Rexhepi. Burime nga grupi hetimor bënë të ditur se në listën e personave, që do të merren në pyetje për të ndihmuar në zbardhjen e vrasje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.933Z

Kërcënoi punonjësit e policisë, arrestohet

    Një qytetar nga qyteti i Elbasanit është arrestuar pasi ka kundërshtuar me dhunë, fyer dhe kërcënuar për shkak të detyrëspunonjësit e policisë. Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjesnë lagjen "11 Nëntori" ku patrulla e qarkullimit rrugor e mbështetur edhe nga trupat e sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.882Z

Nje 30-vjecar tenton te vetehelmohet

Shenohet rasti i katert brenda javes ne qytetin e Elbasanit, i personave qe tentojne te vetevriten. Dje eshte shtruar ne spitalin kirurgjik te Elbasanit, nje 30-vjecar, i cili ka qene ne gjendje shume te renduar shendetesore, pasi eshte vetehelmuar. Burime zyrtare te policise thane se i riu ndodhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.727Z

Balla: Topalli me mori zyren ne Librazhd

Deputeti socialist Taulant Balla akuzon kryeparlamentaren Jozefina Topalli se me urdher te saj direkt i eshte marre me force zyra si deputet ne qytetin e Librazhdit. Pasditen e djeshme punonjes te prefektures se Elbasanit kane hapur me force zyren e deputetit dhe kane nxjerre prej andej p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama