Rezultate te kerkimit per termin: +Elona +Gjylmi

Total: 730
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.718Z

Topi ne Maqedoni takim me homologet e rajonit

Presidenti i Republikës, Bamir Topi ka qenë në Maqedoni për të marrë pjesë në përurimin e  “Qendrës Përkujtimore të Holokaustit”. Të pranishëm në ceremoni ishin dhe kreu i shtetit maqedonas Gjorgje Ivanov, me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.050Z

Ekspozita e Clave bashkon Berishen e Ramen

Ekspozita e Antoni Klave ka bashkuar serisht kryeministrin Berisha dhe rivalin e tij Rama. 2 rivalet se bashku me kryetaren e kuvendit dhe politikane te tjere ishin te pranishem ne ceremonine e hapjes se kesaj ekpozite ne galerine e arteve por pa shkembyer pershendetje. Piktori spanjoll bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.630Z

10 maji, dita botërore e drejtësisë. Aktivitete në Tiranë

Sot është 10 maji, dita botërore e drejtësisë. Sipas traditës së përvitshme, Presidenti Topi do te organizojë nje pritje ne Presidence për drejtuesit e institucioneve kyc të drejtësisë si dhe personalitete të kësaj fushe. Po ashtu dhe kryetarja e gjykatës së Lartë Shpresa Becaj, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.947Z

Meta në Dubrovnik: Mbështetje Bosnjës dhe Malit të Zi

Zv. Kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Ilir Meta, ka marrë pjesë në Takimin e Komisionit të Partneritetit të Kartës së Adriatikut në Dubrovnik të Kroacisë, takim i cili zhvillohej në kuadër të integrimit euroatlantik të Evropës Juglindore, kontributit të përbashkët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.851Z

Deputeti demokrat Paloka Letra e Rames absurde

Partia Demokratike e quan absurde letren e Rames drejtuar diplomateve nderkombetare ne Tirane. Edi Paloka nenkryetar i grupit parlamentar demokrat deklaron se oferta e socialisteve eshte lene qellimisht evazive. Ky eshte nje nga veprimet absurde qe ben kreu i PS pasi ate leter ose oferten o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.727Z

Patozi: PS, maxhorancën në komisionin hetimor për zgjedhjet

Maxhoranca i përgjigjet pozitivisht thirrjes së kryetarit të PS-së për dialog, por komunikimi sipas saj duhet të bëhet në rrafshin institucional. "Me duhet te theksoj gjithashtu se kjo maxhorance ka qene dhe vazhdon te jete e hapur per dialog me opoziten, po ky komunikim duhet te jete n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.885Z

PDK akuza prokurorisë: Po zvarrit padinë tonë për vjedhje votash

Kreu i demokristianeve, Nard Ndoka akuzoi Prokurorine se po zvarrit shqyrtimin e padise se ngritur nga PDK-ja per vjedhje votash ne zgjedhjet e 28 qershorit. Ai tha gjithashtu se Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka refuzuar te vere ne dispozicion te hetimit provat qe disponon. "Ne tashmë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama