Rezultate te kerkimit per termin: +Eltar +Deda

Total: 542
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.161Z

Dorehiqet Eltar Deda

E premte 24 Shkurt 2012 2310 ELTAR DEDAKryetari i Partise Socialiste te Vlores Eltar Deda ka dhene doreheqjen nga kandidimi per kryetar te kesaj dege ne zgjedhjet per drejtuesit e rinj te PS ne rrethe. Gjate mbledhjes se Asamblese te zhvilluar ne qytetin bregdetar Deda ka ndermarre vendimin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.204Z

PS e Vlorës, Eltar Deda jep dorëheqjen

Eltar Deda Para Asamblesë socialiste të qytetit të Vlorës, kreu i PS-së, Eltar Deda, ka dhënë dorëheqjen për ti hapur rrugë procesit të zgjedhjes së drejtuesit të ri në këtë degë. Mbledhja e asamblesë u drejtua nga e deleguara e Kryesisë socialiste, Valentina Leskaj, e cila u shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.218Z

Le grevn deputeti Eltar Deda

Deputeti grevist Eltar Deda la cadrën e protestës së ngritur para kryeministrisë për shkak të keqësimit të gjendjes shëndetësore. Ka shkuar në 62 numri i protestuesve që janë dërguar në qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza".Greva e urisë është në d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.999Z

PS, protestë për atentatin ndaj deputetit Eltar Deda

Vlorë Anëtarë të Partisë Socialiste dhe dhjetëra qytetarë vlonjatë kanë bllokuar dje në shenjë proteste hyrjen e qytetit. Shkak për protestën 30 minutëshe është bërë sulmi i tri ditëve më parë ndaj deputetit të selisë rozë, Eltar Deda. Protestuesit, të kryesuar nga drejtues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.220Z

Greva, në spital deputeti Eltar Deda

Deputeti i qarkut të Vlorës dhe kryetari i PS-së në këtë qytet, Eltar Deda është dërguar me urgjencë në spital për shkak se gjendja e tij shëndetësore është rënduar së tepërmi. Ai ka shfaqur probleme me tensionin dhe ka pasur dhimbje të forta në stomak, çka ka detyruar mjekët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.293Z

Atentat kreut të PS-së në Vlorë, Eltar Deda

Vlorë, 18 shkurt, NOA Kryetari i Partisë Socialiste të Vlorës, Eltar Deda ka denoncuar sot në policinë e qytetit një tentativë për atentat. Sipas policisë së këtij qyteti, Deda ka zbuluar në automjetin e tij një shishe benzinë. Denoncimi i Dedës në polici ka pasur të bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.161Z

PS në Vlorë, jep dorëheqjen Eltar Deda

Jep dorëheqjen nga drejtimi i Partisë Socialiste në Vlorë, Eltar Deda. Në zbatim të statutit të ri të partisë, gjatë mbledhjes së asamblesë, deputeti ka pranuar dorëheqjen për shkak të papajtueshmërisë mes mandatit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama