Rezultate te kerkimit per termin: +Eltar +Deda

Total: 542
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.204Z

PS e Vlorës, Eltar Deda jep dorëheqjen

Eltar Deda Para Asamblesë socialiste të qytetit të Vlorës, kreu i PS-së, Eltar Deda, ka dhënë dorëheqjen për ti hapur rrugë procesit të zgjedhjes së drejtuesit të ri në këtë degë. Mbledhja e asamblesë u drejtua nga e deleguara e Kryesisë socialiste, Valentina Leskaj, e cila u shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.218Z

Le grevn deputeti Eltar Deda

Deputeti grevist Eltar Deda la cadrën e protestës së ngritur para kryeministrisë për shkak të keqësimit të gjendjes shëndetësore. Ka shkuar në 62 numri i protestuesve që janë dërguar në qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza".Greva e urisë është në d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.999Z

PS, protestë për atentatin ndaj deputetit Eltar Deda

Vlorë Anëtarë të Partisë Socialiste dhe dhjetëra qytetarë vlonjatë kanë bllokuar dje në shenjë proteste hyrjen e qytetit. Shkak për protestën 30 minutëshe është bërë sulmi i tri ditëve më parë ndaj deputetit të selisë rozë, Eltar Deda. Protestuesit, të kryesuar nga drejtues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.220Z

Greva, në spital deputeti Eltar Deda

Deputeti i qarkut të Vlorës dhe kryetari i PS-së në këtë qytet, Eltar Deda është dërguar me urgjencë në spital për shkak se gjendja e tij shëndetësore është rënduar së tepërmi. Ai ka shfaqur probleme me tensionin dhe ka pasur dhimbje të forta në stomak, çka ka detyruar mjekët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.293Z

Atentat kreut të PS-së në Vlorë, Eltar Deda

Vlorë, 18 shkurt, NOA Kryetari i Partisë Socialiste të Vlorës, Eltar Deda ka denoncuar sot në policinë e qytetit një tentativë për atentat. Sipas policisë së këtij qyteti, Deda ka zbuluar në automjetin e tij një shishe benzinë. Denoncimi i Dedës në polici ka pasur të bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.161Z

PS në Vlorë, jep dorëheqjen Eltar Deda

Jep dorëheqjen nga drejtimi i Partisë Socialiste në Vlorë, Eltar Deda. Në zbatim të statutit të ri të partisë, gjatë mbledhjes së asamblesë, deputeti ka pranuar dorëheqjen për shkak të papajtueshmërisë mes mandatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.230Z

Largohet nga greva edhe deputeti Eltar Deda

Tiranë, 19 maj, NOA Deputeti socialist i qarkut të Vlorës, Eltar Deda, është shoqëruar nga çadra e grevës së urisë, ku ndenji i ngujuar prej 18 ditësh, drejt mjediseve spitalore, për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore. Në këtë mënyrë ai i renditet li

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama