Rezultate te kerkimit per termin: +Eltar +Deda

Total: 542
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.313Z

Atentati ndaj Eltar Dedës, për motive politike

Vlorë, 19 shkurt, NOA Dega e Partisë Socialiste në Vlorë ka reaguar sot në lidhje me tentativën për atentat, ndaj kryetarit të kësaj dege, Eltar Deda. Në një komunikimin me mediat, drejtuesit e kësaj dege kanë theksuar se atentati ndaj kreut të PS-së ka pasur motive politike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.818Z

PS, Deda: Prifti dhe Vokshi të korruptuar

Partia socialiste akuzoi kryeministrin per perfshirje ne afera korruptive . Eltar Deda tha se kete e deshmon heshtja e Berishes per skandalet e denoncuara ndaj perfaqesusve te maxhorances. "Ministri i Ekonomis dhe Energjetiks Dritan Prifti vetm n tre muajt e para t tij n qeverin Berish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.231Z

Brace dhe Deda te vetmit deputete qe reaguan

Opozita shmang qendrimin zyrtar per memorialin Deputetet socialiste Erjon Brace dhe ai i Vlores Eltar Deda ishin te vetmit perfaqesues te Partise Socialiste qe reaguan ne lidhje me deklarata e kryeministrit Berisha ne lidhje me ndertimin e monumentit te ri per Pavaresine. Deputeti i Vlores Deda dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.235Z

Dita e 19 e grevës së PS, arrin në 65 numri i të larguarve, në spital Eltar Deda Çadra ku janë të ngujuar grevistët

Vijon greva e urisë së Partisë Socialiste, në ditën e 19-të të saj. Gjatë orëve të para të mëngjesit është larguar nga greva Anila Batalli, një qytetare nga Elbasani. Ndërsa Eltar Deda, deputet i qarkut të Vlorës, është dërguar për në spital gjatë orëve të para të mëngjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.153Z

PS Vlorë, Deda i hap rrugën Leskajt

Eltar Deda dhe Valentina Leskaj Qyteti i Vlorës është i pari që zbaton ndryshimet në statutin e ri të Partisë Socialiste. Dega Vlorë e PS-së ku ka mirëpritur si të deleguar nga qendra deputeten Valentina Leskaj, e cila do të merret me zhvillimet në bazën e Vlorës deri në zgjedhjet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.734Z

Deda: Ruçi u zgjodh unanimisht

Tiranë, 2 mars, NOA Deputeti i Partisë Socialiste, Eltar Deda, deklaroi se Gramoz Ruçi u zgjodh Kryetar i Grupit Parlamentar në mënyrë unanime. Në një konferencë të dhënë pas mbledhjes së grupit, Deda u shpreh se nuk ka pasur asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim. Por nga an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.520Z

Rishikimi i historisë, Deda: Berisha provokoi vlonjatët

 Pas propozimeve të kryeministrit për rishikim të akteve historike në prag të 100-vjetorit të pavarësisë, nuk kanë munguar deklarata dhe nota pakënaqësie nga qyteti simbol i pavarësisë, Vlora. Deputeti Eltar Deda e ka cilësuar deri provokim deklaratën e kreut të qeverisë, ku histor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama