Rezultate te kerkimit per termin: +Eltar +Deda

Total: 542
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.999Z

PS, protestë për atentatin ndaj deputetit Eltar Deda

Vlorë Anëtarë të Partisë Socialiste dhe dhjetëra qytetarë vlonjatë kanë bllokuar dje në shenjë proteste hyrjen e qytetit. Shkak për protestën 30 minutëshe është bërë sulmi i tri ditëve më parë ndaj deputetit të selisë rozë, Eltar Deda. Protestuesit, të kryesuar nga drejtues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.220Z

Greva, në spital deputeti Eltar Deda

Deputeti i qarkut të Vlorës dhe kryetari i PS-së në këtë qytet, Eltar Deda është dërguar me urgjencë në spital për shkak se gjendja e tij shëndetësore është rënduar së tepërmi. Ai ka shfaqur probleme me tensionin dhe ka pasur dhimbje të forta në stomak, çka ka detyruar mjekët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.293Z

Atentat kreut të PS-së në Vlorë, Eltar Deda

Vlorë, 18 shkurt, NOA Kryetari i Partisë Socialiste të Vlorës, Eltar Deda ka denoncuar sot në policinë e qytetit një tentativë për atentat. Sipas policisë së këtij qyteti, Deda ka zbuluar në automjetin e tij një shishe benzinë. Denoncimi i Dedës në polici ka pasur të bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.161Z

PS në Vlorë, jep dorëheqjen Eltar Deda

Jep dorëheqjen nga drejtimi i Partisë Socialiste në Vlorë, Eltar Deda. Në zbatim të statutit të ri të partisë, gjatë mbledhjes së asamblesë, deputeti ka pranuar dorëheqjen për shkak të papajtueshmërisë mes mandatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.230Z

Largohet nga greva edhe deputeti Eltar Deda

Tiranë, 19 maj, NOA Deputeti socialist i qarkut të Vlorës, Eltar Deda, është shoqëruar nga çadra e grevës së urisë, ku ndenji i ngujuar prej 18 ditësh, drejt mjediseve spitalore, për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore. Në këtë mënyrë ai i renditet li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.618Z

Durrës, kreu i ISHSH Eltar Deda: Zonat turistike në sitë

Te gjitha strukturat akomoduese, restorantet, subjektet turistike dhe plazhet po i nënshtrohen nje kontrolli te imtësishëm të higjienës. Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka ngritur grupe pune në terren, pjesë e Task Forcës me qëllim inspektimin e të gjithë zonave turistike. Nga Durr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.203Z

Eltar Deda jep doreheqjen si kryetar i deges se PS

Vlore Pas debateve te shumta ne lidhje me ndryshimet ne statutin e PS-se dhe diskutimet e shumta me te deleguarit e rinj tensioni ka rene. Qyteti i Vlores eshte i pari qe ka zbatuar kete statut te ri te PS ku ka mirepritur si te deleguar nga qendra deputeten Valentina Leskaj qe do te merret me zhvi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama