Rezultate te kerkimit per termin: +Eltar +Deda

Total: 542
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.161Z

PS në Vlorë, jep dorëheqjen Eltar Deda

Jep dorëheqjen nga drejtimi i Partisë Socialiste në Vlorë, Eltar Deda. Në zbatim të statutit të ri të partisë, gjatë mbledhjes së asamblesë, deputeti ka pranuar dorëheqjen për shkak të papajtueshmërisë mes mandatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.230Z

Largohet nga greva edhe deputeti Eltar Deda

Tiranë, 19 maj, NOA Deputeti socialist i qarkut të Vlorës, Eltar Deda, është shoqëruar nga çadra e grevës së urisë, ku ndenji i ngujuar prej 18 ditësh, drejt mjediseve spitalore, për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore. Në këtë mënyrë ai i renditet li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.618Z

Durrës, kreu i ISHSH Eltar Deda: Zonat turistike në sitë

Te gjitha strukturat akomoduese, restorantet, subjektet turistike dhe plazhet po i nënshtrohen nje kontrolli te imtësishëm të higjienës. Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka ngritur grupe pune në terren, pjesë e Task Forcës me qëllim inspektimin e të gjithë zonave turistike. Nga Durr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.203Z

Eltar Deda jep doreheqjen si kryetar i deges se PS

Vlore Pas debateve te shumta ne lidhje me ndryshimet ne statutin e PS-se dhe diskutimet e shumta me te deleguarit e rinj tensioni ka rene. Qyteti i Vlores eshte i pari qe ka zbatuar kete statut te ri te PS ku ka mirepritur si te deleguar nga qendra deputeten Valentina Leskaj qe do te merret me zhvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.313Z

Atentati ndaj Eltar Dedës, për motive politike

Vlorë, 19 shkurt, NOA Dega e Partisë Socialiste në Vlorë ka reaguar sot në lidhje me tentativën për atentat, ndaj kryetarit të kësaj dege, Eltar Deda. Në një komunikimin me mediat, drejtuesit e kësaj dege kanë theksuar se atentati ndaj kreut të PS-së ka pasur motive politike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.818Z

PS, Deda: Prifti dhe Vokshi të korruptuar

Partia socialiste akuzoi kryeministrin per perfshirje ne afera korruptive . Eltar Deda tha se kete e deshmon heshtja e Berishes per skandalet e denoncuara ndaj perfaqesusve te maxhorances. "Ministri i Ekonomis dhe Energjetiks Dritan Prifti vetm n tre muajt e para t tij n qeverin Berish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.231Z

Brace dhe Deda te vetmit deputete qe reaguan

Opozita shmang qendrimin zyrtar per memorialin Deputetet socialiste Erjon Brace dhe ai i Vlores Eltar Deda ishin te vetmit perfaqesues te Partise Socialiste qe reaguan ne lidhje me deklarata e kryeministrit Berisha ne lidhje me ndertimin e monumentit te ri per Pavaresine. Deputeti i Vlores Deda dek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama