Rezultate te kerkimit per termin: +Eltar +Deda

Total: 542
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.636Z

Grabitet selia e PS-së, zhduket kompjuteri me lista

• Grabiten zyrat e Partisë Socialiste të Vlorës.VLORE/ QEMAL BIRAKUGjatë orëve të mbrëmjes së të enjtes, persona të paidentifikuar kanë mundur të hyjnë me dhunë në godinë, duke siguruar kompjuterë e dokumente të vlefshme për anëtarët socialistë të qytetit bregdetar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.641Z

Perplasja Vlora e Tiraname dy standarde

Disa dite me pare kreu i PS Edi Rama ne takimet vecmas me te gjithe drejtuesit e qarqeve u ka komunikuar vendimet e fundit te Asamblese per papajtueshmerine e postit te deputetit me postin e kryetarit te partise ne rreth apo qytet. Por perplasja me e madhe i ka ndodhur me qytetin e Vlores ku kerkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.511Z

Barnat PS serish akuza Vasilit

Partia Socialiste denoncoi hartimin e listes se barnave spitalore qe sipas selise roze eshte hartuar nga firma famaceutike e Rrasim Hamzarait djali i dajes i ministrit Petrit Vasili. Kjo liste barnash sipas deputetit Eltar Deda eshte kundershtuar nga specialistet e QSUT-se. Pra Petrit Va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.303Z

Incidenti me Dedën, Vlora nis protestat kundër shtetit

Autori i Lajmit: Redaksia Incidenti i ndodhur dy ditë më parë me kryetarin e Partisë Socialiste, të Vlorës, Eltar Deda, ka bërë që mbështetës dhe përkrahës të kësaj partie të organizojnë një protestë në rrugën hyrëse të qytetit. Dhjetëra qytetarë më parulla në duar kërku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.087Z

Gjobat e duhanit, Deda: Kush nuk i paguan, s'merr shërbim publik

TIRANE- Të gjithë ata qytetarë apo subjekte, që do të refuzojnë të paguajnë gjobat e marra për shkelje ndaj ligjit "Për mbrojtjen e shëndetit nga produktet e duhanit", nuk do të marrin asnjë shërbim nëpër institucionet s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.291Z

Vlore, eksploziv makines se kreut te PS-se

Kryetari i Partise Socialiste ne qytetin e Vlores Eltar Deda mengjesin e sotem ka njoftuar policine se ne automjetin e tij kishte gjetur nje impiant shperthyes. Burime prane policise thone se behet fjale per nje shishe me benzine e cila ishte lidhur me nje sasi te vogel eksplozivi dhe i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.290Z

Vlorë, gjendet eksploziv poshtë makinës së kreut lokal të PS

VLORë-Persona ende të paidentifikuar kanë vendosur sot në orët e para të mëngjesit, një sasi lënde djegëse dhe një fitil, në automjetin e kreut lokal të PS-së dhe deputetit të Vlorës për këtë forcë politike, Eltar Deda. Drejtori i Drejtorisë së Policisë së Qarkut të Vlorës,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama