Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Beqiri

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.319Z

Elvin Beqiri drejt Bulonjës së Francës

Nuk është ende zyrtar kalimi i Elvin Beqirit te Bulonja në Francë, por në listën e lojtarëve të skuadrës franceze, e cila merr pjesë për herë të parë në historinë e saj në Ligën e Parë franceze, figuron emri i ish-mbrojtësit të Vllaznisë. 28-vjeçari, Beqiri, një nga mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.540Z

   Elvin Beqiri mban peng Vllazninë

Elvin Beqiri, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare dhe i Vllaznisë, me shtyrjen e rikthimit të tij nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka mbajtur peng edhe të ardhmen e tij te kryesuesit e kampionatit. Një largim i mundshëm i tij do të ishte një minus i madh në mbrojtjen e 9-herë kampioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.205Z

Elvin Beqiri: Bulonje me tradhtoi

Elvin Beqiri eshte dukshem i zhgenjyer per transferimin e munguar ne kampionatin francez. Mbrojtesi i Kombetares ishte fare prane firmes me US Bulonje, klubin me histori 111-vjeçare (i krijuar ne vitin 1898 nga disa vizitore angleze), qe ne sezonin e ardhshem do te luaje per here te pare ne L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.457Z

Zyrtare Elvin Beqiri te Vllaznia

Elvin Beqiri është blerja e parë e madhe e Vllaznisë në këtë merkato vere. Pas shumë javëve spekulime dhe pritjes së një përgjigje përfundimtare, klubi dhe lojtari kanë gjetur akordin. Mbrojtësi 31-vjeçar ka firmosur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.228Z

Elvin Beqiri: Bulonjë më "tradhtoi"

Elvin Beqiri është dukshëm i zhgënjyer për transferimin e munguar në kampionatin francez. Mbrojtësi i Kombëtares ishte fare pranë firmës me US Bulonjë, klubin me histori 111-vjeçare (i krijuar në vitin 1898 nga disa vizitorë anglezë), që në sezonin e ardhshëm do të luajë për her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.384Z

Dinamo heq dorë nga mbrojtësi Elvin Beqiri

 Dinamovitët kanë hequr dorë nga mbrojtësi shkodran dhe i kombëtares sonë, Elvin Beqiri. Bisedimet e kryera të mërkurën pasdite nuk është se kanë dhënë ndonjë gjë konkrete, ndërsa drejtuesit e klubit blu kanë vendosur që t'i thonë mjaft blerjeve në këtë merkato dimri. Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.971Z

Elvin Beqiri fillon stërvitjet nën drejtimin e trajnerit Josa

Elvin Beqiri ka rifilluar stërvitjet me Vllazninë. Përforcimi më i bujshëm i shkodranëve në merkaton e dimrit ka hedhur pas krahëve dëmtimet e njëpasnjëshme dhe shumë shpejt pritet që të japë kontributin e tij për skuadrën e drejtuar nga Mirel Josa. Thyerja e pësuar në këmbën e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama