Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Beqiri

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.205Z

Elvin Beqiri: Bulonje me tradhtoi

Elvin Beqiri eshte dukshem i zhgenjyer per transferimin e munguar ne kampionatin francez. Mbrojtesi i Kombetares ishte fare prane firmes me US Bulonje, klubin me histori 111-vjeçare (i krijuar ne vitin 1898 nga disa vizitore angleze), qe ne sezonin e ardhshem do te luaje per here te pare ne L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.457Z

Zyrtare Elvin Beqiri te Vllaznia

Elvin Beqiri është blerja e parë e madhe e Vllaznisë në këtë merkato vere. Pas shumë javëve spekulime dhe pritjes së një përgjigje përfundimtare, klubi dhe lojtari kanë gjetur akordin. Mbrojtësi 31-vjeçar ka firmosur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.228Z

Elvin Beqiri: Bulonjë më "tradhtoi"

Elvin Beqiri është dukshëm i zhgënjyer për transferimin e munguar në kampionatin francez. Mbrojtësi i Kombëtares ishte fare pranë firmës me US Bulonjë, klubin me histori 111-vjeçare (i krijuar në vitin 1898 nga disa vizitorë anglezë), që në sezonin e ardhshëm do të luajë për her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.384Z

Dinamo heq dorë nga mbrojtësi Elvin Beqiri

 Dinamovitët kanë hequr dorë nga mbrojtësi shkodran dhe i kombëtares sonë, Elvin Beqiri. Bisedimet e kryera të mërkurën pasdite nuk është se kanë dhënë ndonjë gjë konkrete, ndërsa drejtuesit e klubit blu kanë vendosur që t'i thonë mjaft blerjeve në këtë merkato dimri. Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.971Z

Elvin Beqiri fillon stërvitjet nën drejtimin e trajnerit Josa

Elvin Beqiri ka rifilluar stërvitjet me Vllazninë. Përforcimi më i bujshëm i shkodranëve në merkaton e dimrit ka hedhur pas krahëve dëmtimet e njëpasnjëshme dhe shumë shpejt pritet që të japë kontributin e tij për skuadrën e drejtuar nga Mirel Josa. Thyerja e pësuar në këmbën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.801Z

Vllaznia, Elvin Beqiri firmos për 1 vit

Elvin Beqiri zgjedh Vllazninë. Pas disa ditësh pritjeje dhe bisedimesh me drejtuesit e klubit, mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka hedhur firmën në kontratën 1-vjeçare të propozuar nga kuqeblutë. Sipas marrëveshjes së re, ai do të qëndrojë me ekipin e Agim Canajt deri në janar të vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.711Z

Elvin Beqiri mban Shkodrën në ankth

Vllaznia në ethet e merkatos. Pas paraqitjes së mirë në gjysmën e parë të sezonit, kryesuesit e Kategorisë Superiore po përforcojnë kontingjentin, ndërkohë që janë në bisedime për të zgjidhur situatën e mbrojtësit Elvin Beqiri. Lojtari i përfaqësueses shqiptare po mban në ankth

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama