Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Beqiri

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.930Z

Elvin Beqiri rikthehet te dashuria kuqeblu

Jeton Selimi Eshte befasia me e madhe dhe perben super goditjen ne kete merkato janari: Vllaznia ka marre sherbimet e Elvin Beqirit deri ne perfundim te sezonit, duke nenshkruar nje kontrate gjashte mujore me lojtarin e Kombetares kuqezi. Lajmin e konfirmon vete Beqiri, i cili shprehet i lumtur per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

Elvin Beqiri te Khazar Lankaran

(ALBANIA SPORT) – Elvin Beqiri firmosi një vit me Khazar Lankaran të Azerbajxhanit, Premier League, aktualisht vendi i tretë pas fazës së parë, me 35 pikë. Për ish-mbrojtësin e Vllaznisë u fol më parë për një pistë franceze, Grenoble, por mesa duket transferimi përmes menaxheri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.265Z

Elvin Beqiri firmos për Khazar Lankaran të Azerbajxhanit

TIRANE- Mbrojtësi i Kombëtares, Elvin Beqiri firmosi një kontratë një vjeçare me Khazar Lankaran të Azerbajxhanit. Kjo skuadër aktualisht mban vendin e tretë pas fazës së parë, me 35 pikë. Lajmi për mbrojtësin Beqiri i cili në pjesën e parë të sezonit luajti për Vllazninë e Shko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.542Z

Elvin Beqiri: “Jam në gjendje të shkëlqyer”

Nga Dash Frashëri EKSKLUZIVE- Ky është deklarimi i pak minutave më parë nga Ukraina, i mbrojtësit të Kombëtares shqiptare dhe i Metalurg Donjeck, Elvin Beqirit posacërisht për Albania-sport.com. "Në fazën e parë nuk u aktivizova shumë për shkak të dëmtimit, por tani që jam rikuper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.721Z

  Elvin Beqiri firmos me Vllazninë

Elvin Beqiri është përfundimisht lojtari i Vllaznisë. Mbrojtësi i Kombëtares firmosi një vit kontratë me 9-herë kampionët e Shqipërisë. Me Vllazninë ka luajtur 88 ndeshje, duke shënuar 8 gola. 28-vjeçari ka luajtur gjatë karrierës së tij pesë sezone në Ukrainë me Metalurg Don

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.319Z

Elvin Beqiri drejt Bulonjës së Francës

Nuk është ende zyrtar kalimi i Elvin Beqirit te Bulonja në Francë, por në listën e lojtarëve të skuadrës franceze, e cila merr pjesë për herë të parë në historinë e saj në Ligën e Parë franceze, figuron emri i ish-mbrojtësit të Vllaznisë. 28-vjeçari, Beqiri, një nga mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.540Z

   Elvin Beqiri mban peng Vllazninë

Elvin Beqiri, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare dhe i Vllaznisë, me shtyrjen e rikthimit të tij nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka mbajtur peng edhe të ardhmen e tij te kryesuesit e kampionatit. Një largim i mundshëm i tij do të ishte një minus i madh në mbrojtjen e 9-herë kampioneve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama