Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Beqiri

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.794Z

Beqiri, interisti qe i dhuroi trofeun Milanit

Ne miqesoren me Kombetaren “B”, Milani fitoi ne Shqiperi trofeun e vetem sezonal. “Bamiresi” ne sfiden e luksit te luajtur te marten ne “Qemal Stafa” ishte Elvin Beqiri, i cili humbi penalltine e fundit te skuadres se drejtuar nga Artan Bushati, pas mbylljes ne ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.607Z

Beqiri e ka gati murin

Elvin Beqiri mban mbi shpatulla 42 ndeshje me bluzen e Kombetares, shume prej te cilave kane qene kunder skuadrave te medha. eshte perballur dy here me Kristiano Ronaldon & Co., ndaj nuk impresionohet shume nga emrat e medhenj. Portugalia vjen te shtunen ne Tirane per te marre me &cce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.978Z

Beqiri: Çdo ndeshje është si një finale

I filloi eliminatoret e Botërorit 2010 si “out-sider”, por pesha e tij në radhët e Kombëtares shqiptare e kuptua shumë shpejt nga trajneri Ari Han. Bëhet fjalë për Elvin Beqirin, që pas rikthimit prej dëmtimit të tmerrshëm, vazhdon të jetë një prej pikave të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.312Z

 Beqiri, në listën e Bulonjës në FrancëShkodrani 28-vjeçar, një nga mbrojtësit e spikatur të Kombëtares shqiptare, ka dhe një të kaluar futbollistike në Ukrainë, Izrael e Rusi.,

Nuk është ende zyrtar kalimi i Elvin Beqirit te Bulonja në Francë, por në listën e lojtarëve të skuadrës franceze, e cila pjesë për herë të parë në historinë e saj në Ligën e Parë franceze, figuron emri i ish-mbrojtësit të Vllaznisë. 28-vjeçari, Beqiri, një nga mbrojtësit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.679Z

Vllaznia, Beqiri e Belisha jashte ekipit

Vllaznia vazhdon te pergatitet mes tensionit ne prag te sezonit te  ri. Pas problemeve me Sinanin dhe Grimen, tashme ne qender te vemendjes ne klubin shkodran jane mbrojtesi Elvin Beqiri dhe mesfushori me tipare mbrojtese, Amarildo Belisha. Lojtaret qendruan jashte skuadres, e cila eshte nisur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.622Z

 Beqiri: “Detyrën më të vështirë e ka mbrojtja” “E gjithë skuadra ka një detyrë të vështirë përpara, por natyrisht është mbrojtja ajo që do të jetë në shënjestrën e kundërshtarëve portugezë. Të luash ndaj lojtarëve të tillë si Ronaldo, Deko, Na

Mbrojtja e Shqipërisë pritet të përballojë punën më të madhe kundër një Portugalie që do ta kërkojë golin nga minuta e parë. Një dialog midis Ronaldos me shokë nga ana ofensive portugeze dhe Beqirit e kompani nga ana defensive shqiptare. Elvin Beqiri, një nga mbrojtësit me përvoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.021Z

Beqiri Golat me gezojne por rendesi ka Lenkorani

Azerbajxhan Mbrojtësi, autor i dy golave në fundjavë: Të ruajmë kreun deri në fund E shtuna ishte një ditë e pazakontë për një lojtar si Elvin Beqiri, që për “zanat” ka detyra mbrojtëse. 30-vjeçari nga Shkodra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama