Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Beqiri

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.679Z

Vllaznia, Beqiri e Belisha jashte ekipit

Vllaznia vazhdon te pergatitet mes tensionit ne prag te sezonit te  ri. Pas problemeve me Sinanin dhe Grimen, tashme ne qender te vemendjes ne klubin shkodran jane mbrojtesi Elvin Beqiri dhe mesfushori me tipare mbrojtese, Amarildo Belisha. Lojtaret qendruan jashte skuadres, e cila eshte nisur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.622Z

 Beqiri: “Detyrën më të vështirë e ka mbrojtja” “E gjithë skuadra ka një detyrë të vështirë përpara, por natyrisht është mbrojtja ajo që do të jetë në shënjestrën e kundërshtarëve portugezë. Të luash ndaj lojtarëve të tillë si Ronaldo, Deko, Na

Mbrojtja e Shqipërisë pritet të përballojë punën më të madhe kundër një Portugalie që do ta kërkojë golin nga minuta e parë. Një dialog midis Ronaldos me shokë nga ana ofensive portugeze dhe Beqirit e kompani nga ana defensive shqiptare. Elvin Beqiri, një nga mbrojtësit me përvoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.021Z

Beqiri Golat me gezojne por rendesi ka Lenkorani

Azerbajxhan Mbrojtësi, autor i dy golave në fundjavë: Të ruajmë kreun deri në fund E shtuna ishte një ditë e pazakontë për një lojtar si Elvin Beqiri, që për “zanat” ka detyra mbrojtëse. 30-vjeçari nga Shkodra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.062Z

 Beqiri: Situata doli jashtë kontrollit“E dinim që nuk do të ishte një ndeshje e lehtë. Barazimi më befasoi. Në pjesën e dytë situata doli jashtë kontrollit”, - tha shkodrani për “Supersport”.

Mbrojtësi Elvin Beqiri nuk e fshehu zhgënjimin për surprizën e hidhur pas me barazimit me Maltën (0-0) në “Ta’ Qali”. “E dinim që nuk do të ishte një ndeshje e lehtë. Barazimi më befasoi. Në pjesën e dytë situata doli jashtë kontrollit”, - tha shkodrani  për “Supersp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.791Z

Beqiri, interisti që i "dhuroi" trofeun e vetëm sezonal Milanit

Në miqësoren me Kombëtaren "B", Milani fitoi në Shqipëri trofeun e vetëm sezonal. "Bamirësi" në sfidën e luksit të luajtur të martën në "Qemal Stafa" ishte Elvin Beqiri, i cili humbi penalltinë e fundit të skuadrës së drejtuar nga Artan Bushati, pas mbylljes në barazim 3-3 të koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.977Z

Beqiri: Çdo ndeshje është si një fi nale

Ifi lloi eliminatoret e Botërorit 2010 si "out-sider", por pesha e tij në radhët e Kombëtares shqiptare e kuptua shumë shpejt nga trajneri Ari Han. Bëhet fjalë për Elvin Beqirin, që pas rikthimit prej dëmtimit të tmerrshëm, vazhdon të jetë një prej pikave të forta të mbrojtjes kuqez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.704Z

Metalurgu humbet Beqirin, por dhe trajnerin

- Hollandezi Co Adrianse, trajneri i Elvin Beqirit dha dorëheqjen nga bankina e skuadrës ukrainase Metalurg Dontesk. Adrianse mbetet një nga favoritët kryesorë për të marrë drejtimin e Fejenordit, aktualisht i drejtuar nga Leo Benhaker. Metalurgu ndodhet në vendin e 11-në kampionatin ukr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama