Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Beqiri

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.062Z

 Beqiri: Situata doli jashtë kontrollit“E dinim që nuk do të ishte një ndeshje e lehtë. Barazimi më befasoi. Në pjesën e dytë situata doli jashtë kontrollit”, - tha shkodrani për “Supersport”.

Mbrojtësi Elvin Beqiri nuk e fshehu zhgënjimin për surprizën e hidhur pas me barazimit me Maltën (0-0) në “Ta’ Qali”. “E dinim që nuk do të ishte një ndeshje e lehtë. Barazimi më befasoi. Në pjesën e dytë situata doli jashtë kontrollit”, - tha shkodrani  për “Supersp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.791Z

Beqiri, interisti që i "dhuroi" trofeun e vetëm sezonal Milanit

Në miqësoren me Kombëtaren "B", Milani fitoi në Shqipëri trofeun e vetëm sezonal. "Bamirësi" në sfidën e luksit të luajtur të martën në "Qemal Stafa" ishte Elvin Beqiri, i cili humbi penalltinë e fundit të skuadrës së drejtuar nga Artan Bushati, pas mbylljes në barazim 3-3 të koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.977Z

Beqiri: Çdo ndeshje është si një fi nale

Ifi lloi eliminatoret e Botërorit 2010 si "out-sider", por pesha e tij në radhët e Kombëtares shqiptare e kuptua shumë shpejt nga trajneri Ari Han. Bëhet fjalë për Elvin Beqirin, që pas rikthimit prej dëmtimit të tmerrshëm, vazhdon të jetë një prej pikave të forta të mbrojtjes kuqez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.704Z

Metalurgu humbet Beqirin, por dhe trajnerin

- Hollandezi Co Adrianse, trajneri i Elvin Beqirit dha dorëheqjen nga bankina e skuadrës ukrainase Metalurg Dontesk. Adrianse mbetet një nga favoritët kryesorë për të marrë drejtimin e Fejenordit, aktualisht i drejtuar nga Leo Benhaker. Metalurgu ndodhet në vendin e 11-në kampionatin ukr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.106Z

Ndaj Bosnjes me mbrojtje te blinduar. Rikthehet Beqiri ne vend te Currit

Kombetarja Shpallet lista anti-Bosnje nga te cilet 8 jane mbrojtes. Mungon Jonuzi ne sulm Pak ore perpara se sa te perfundonte ne spital per shkak te nje hemorragjie cerebrale e cila ka vene tashme ne diskutim te ardhmen e tij ne krye te Kombetares kuqezi pikerisht atehere kur dukej se gjithcka po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.741Z

Nuk e di pse sthirrem në kombëtare!?

Elvin Beqiri Elvin Beqiri duket se do të jetë një nga mungesat e listës së Kombëtares kuqezi për dy ndeshjet miqësore ndaj Malit të Zi më 25 maj në Podgoricë dhe ndaj Andorrës më 2 qershor në Tiranë. Deri tani nuk ka marrë ende një ftesë nga Kuzhe dhe shanset që ta marrë më vo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama