Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Beqiri

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.542Z

Elvin Beqiri: “Jam në gjendje të shkëlqyer”

Nga Dash Frashëri EKSKLUZIVE- Ky është deklarimi i pak minutave më parë nga Ukraina, i mbrojtësit të Kombëtares shqiptare dhe i Metalurg Donjeck, Elvin Beqirit posacërisht për Albania-sport.com. "Në fazën e parë nuk u aktivizova shumë për shkak të dëmtimit, por tani që jam rikuper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.721Z

  Elvin Beqiri firmos me Vllazninë

Elvin Beqiri është përfundimisht lojtari i Vllaznisë. Mbrojtësi i Kombëtares firmosi një vit kontratë me 9-herë kampionët e Shqipërisë. Me Vllazninë ka luajtur 88 ndeshje, duke shënuar 8 gola. 28-vjeçari ka luajtur gjatë karrierës së tij pesë sezone në Ukrainë me Metalurg Don

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.319Z

Elvin Beqiri drejt Bulonjës së Francës

Nuk është ende zyrtar kalimi i Elvin Beqirit te Bulonja në Francë, por në listën e lojtarëve të skuadrës franceze, e cila merr pjesë për herë të parë në historinë e saj në Ligën e Parë franceze, figuron emri i ish-mbrojtësit të Vllaznisë. 28-vjeçari, Beqiri, një nga mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.540Z

   Elvin Beqiri mban peng Vllazninë

Elvin Beqiri, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare dhe i Vllaznisë, me shtyrjen e rikthimit të tij nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka mbajtur peng edhe të ardhmen e tij te kryesuesit e kampionatit. Një largim i mundshëm i tij do të ishte një minus i madh në mbrojtjen e 9-herë kampioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.205Z

Elvin Beqiri: Bulonje me tradhtoi

Elvin Beqiri eshte dukshem i zhgenjyer per transferimin e munguar ne kampionatin francez. Mbrojtesi i Kombetares ishte fare prane firmes me US Bulonje, klubin me histori 111-vjeçare (i krijuar ne vitin 1898 nga disa vizitore angleze), qe ne sezonin e ardhshem do te luaje per here te pare ne L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.457Z

Zyrtare Elvin Beqiri te Vllaznia

Elvin Beqiri është blerja e parë e madhe e Vllaznisë në këtë merkato vere. Pas shumë javëve spekulime dhe pritjes së një përgjigje përfundimtare, klubi dhe lojtari kanë gjetur akordin. Mbrojtësi 31-vjeçar ka firmosur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.228Z

Elvin Beqiri: Bulonjë më "tradhtoi"

Elvin Beqiri është dukshëm i zhgënjyer për transferimin e munguar në kampionatin francez. Mbrojtësi i Kombëtares ishte fare pranë firmës me US Bulonjë, klubin me histori 111-vjeçare (i krijuar në vitin 1898 nga disa vizitorë anglezë), që në sezonin e ardhshëm do të luajë për her

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama