Rezultate te kerkimit per termin: +Email +This

Total: 6091
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.720Z

Organizohen sindikatat, Nikollaj: Të hënën nisim protestat

\n This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETE = "Are you sure you want to delete this comment?"; var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETEALL = "Are you sure you want to delete all comments?"; var _JOOMLACOMMENT_WRITECO

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.950Z

Durrës, drejtonte automjetin i pirë, përplaset

Nën efektin e pijeve alkoolike, ka humbur kontrollin e drejtimit të automjetit. Burime zyrtare të policisë bënë të ditur se shtetasi Olti Dema, banues në Rrashbull, është ndalur nga forcat e policisë së Durrësit, pasi ka konsumuar veprat penale të Shkeljes së rregullave të qarkullimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.761Z

Baraj: Berisha dhe Meta, dy anët e së njëjtës medalje të politikës së vjetër

Sot Berisha dhe Meta janë dy anët e së njëjtës medalje të politikës së vjetër të interesave vetjake në dëm të njerëzve e të vendit. Kështu deklaroi dje kreu i grupit të këshilltarëve bashkiakë, Besnik Baraj. Sipas tij, Iliri dhe Monika kanë vetëm një mllef të pashërueshëm q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.847Z

Greqi. Plagoset rëndë roja para ambasadës Amerikane

Ditën e djeshme një polic grek ka hapur zjarr dhe ka plagosur rëndë një roje private sigurie para rezidencës së ambasadorit amerikan në Athinë. Burime policore kanë bërë të ditur se polici, i cili ka patrulluar zonën pranë rezidencës për 13 vjet, po qëndronte pranë personit të pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.761Z

Thaçi të hënën në Tiranë, takime me presidentin Bamir Topi

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi sërish do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Tiranë me ftesë të presidentit shqiptar Bamir Topi. Takimi me presidentin Bamir Topi pason pas takimit me kryeministrin shqiptar Sali Berisha, disa ditë më parë të zhvilluar po n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.195Z

Arrestohet 33-vjeçari, kërkohej për marrjen e padrejtë të fëmijës

topsyWidgetPreload({ "url":"http://www.noa.al/index.php/kronike/88-kronike/27572-arrestohet-33-vjecari-kerkohej-per-marrjen-e-padrejte-te-femijes","title":"Arrestohet 33-vjeçari, kërkohej për marrjen e padrejtë të fëmijës","theme": "blue", "nick":"agjencia_noa" }); var _JOOMLACOMMENT_MSG_

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.756Z

This is a Miracle of Doktori

29-03-2013 / Edison Ypi Balta propagandistike kurviste e gazetave dhe televizioneve është vuajtje e madhe. Kur e kalon një kufi, ky pisllëk duhet hequr.Mënyra më e sigurtë për ta hequr nga vetja baltën e neveritëshme, është të sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama