Rezultate te kerkimit per termin: +Email

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.377Z

Pas kritikave, jep dorëheqjen një këshilltar i presidentit amerikan Barak Obama

Washington, 6 shtator NOA-Një këshilltar i presidentit amerikan Barak Obama ka dhënë dorëheqje për shkak të reagimeve që u shkaktuan nga disa deklarata të tij. Që nga muaji mars, Van Xhons punonte për Këshillin për Cilësinë e Mjedisit në Shtëpinë e Bardhë. Ai u vu në shënjest�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.655Z

Vetëdorëzohet në polici studenti, akuzohej për vrasje të mbetur në tentativë

Durrës, 8 shtator, NOA Gjyaka e Durrësit ka vendosur si masë sigurie atë të Arrestit me Burg për Arjal Porjen, 26-vjeç. Personi në fjalë banues në lagjen nr. 15 Durrës, student, është vetëdorëzuar në polici pasditen e djeshme pasi në ngarkim të tij rëndonin akuzat Vrasje me pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.127Z

Policia identifikon autorin e vjedhjes së një makine e disa kartave telefonike

Korçë, 11 shtator, NOA Forcat e policisë së Korçës kanë bërë të mundur identifikimin e autorit të vjedhjes së një makine dhe një sërë kartash rimbushëse të telefonit. Sipas të dhënave policore për agjencinë e Lajmeve NOA, fjala është për ngjarjen e para një jave, kur Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.127Z

Tiranë, makina përplas për vdekje një kalimtar të moshuar

Tiranë, 10 shtator NOA Një 77-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi u përplas dje nga një makinë. Aksidenti ndodhi tek sheshi Rilindja në Laprakë, Tiranë kur Ledion Patogu, 27-vjeç teksa po udhëtonte memjetin tip Volzvagen, me ngjyrë gri, me targë TR 4445 C, ka aksidentuar këmbësorin A.B.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.128Z

Arrestohen dy vëllezër, kishin në makinë 80 kg hashash dhe armë

Krujë, 10 shtator NOA Dy vëllezër janë arrestuar sot nga policia pasi në automjetin e tyre u gjet një sasi prej 80 kilogram kanabis sativa. Policia e Krujës ka ndaluar në orët e para të ditës së sotme një automjet tip-Fugon në të cilin me udhëtonin dy vëllezërit Edmod dhe Eshue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.790Z

Dy javë pas dhunës ndëretnike, kirgizët votojnë Kushtetutën e re

Kirgizi, 27 qershor, NOA Pas trazirave më të fundit etnike ku mbetën të vrarë mëse 270 vetë, qytetarët e Kirigizisë kanë votuar sot në referendumin për kushtetutën e re. Qendrat e votimit kanë qenë të mbrojtura në masa të rrepta sigurie. Presidentja e përkohëshme e K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.857Z

Korçë, kapet drejtuesi i mjetit, që aksidentoi për vdekje Perika Gjezin

Korçë, 28 qershor, NOA Policia e Korçës arrestoi sot drejtuesin e fuoristradës që përplasi për vdekje dje aktorin korçar Perika Gjezi. I arrestuari 20 vjeçari Xhuliano Islami, nga fshati Lekas, u arrestua pasi dje në rrugën Korçë-Voskopojë, është përplasur me makinën tip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama