Rezultate te kerkimit per termin: +Email

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.857Z

Korçë, kapet drejtuesi i mjetit, që aksidentoi për vdekje Perika Gjezin

Korçë, 28 qershor, NOA Policia e Korçës arrestoi sot drejtuesin e fuoristradës që përplasi për vdekje dje aktorin korçar Perika Gjezi. I arrestuari 20 vjeçari Xhuliano Islami, nga fshati Lekas, u arrestua pasi dje në rrugën Korçë-Voskopojë, është përplasur me makinën tip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.857Z

Autobusi urban përplas për vdekje 27-vjeçarin

Durrës, 28 Qershor, NOA Një djalosh 27-vjeçar ka humbur jetën ndërsa ishte duke kaluar rrugën dhe papritur, u gjend i përplasur me forcë nga një autobus urban. Ngjarja fatale konfirmohet për agjencinë e Lajmeve NOA nga burimet policore të Durrësit, sipas të cilave, ajo ka ndodhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.857Z

Shkaktoi aksident fatal, arrestohet 20-vjeçari

Korçë, 28 Qershor, NOA Forcat e policisë së Korçës kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të 20-vjeçarit Xhuliano Islami, banues në fshatin Lekas të këtij qyteti, pasi dyshohet se është autor i një aksidenti rrugor. Kështu, burimet policore të Korçës konfirmojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.924Z

78-vjeçarja nën depresion pi medikamente, gjen vdekjen

Durrës, 1 Korrik, NOA Në spitalin Ushtarak të Tiranës është sjellë e helmuar një grua 72-vjeçare, banuese në qytetin e Durrësit. Ngjarja e rëndë konfirmohet për agjencinë e Lajmeve NOA nga burimet policore të Durrësit, sipas të cilave gruaja që mban inicialet E.B. rezultoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.955Z

Fshehu pijet kontrabandë në barin e bagëtive, arrestohet kosovari

Mitrovicë, 11 korrik, NOA Ka zgjedhur një mënyrë origjinale për të futur në qytet pije kontrabandë një qytetar nga Mitrovica. Për tju shmangur forcave të policisë, ka fshehur një sasi të konsiderueshme pijesh të gazuara në traktorin e ngarkuar me bar. Ngjarja ka ndodhur dje në r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.869Z

Bilanc lufte nga trafiku i drogës, 7 mijë të vdekur në gjashtë muaj

Meksikë, 17 korrik, NOA - Si pasojë e luftës së drogës në Meksikë vetëm gjatë gjysmës së parë të këtij viti humbën jetën më shumë se 7000 njerëz. Ky bilanc përfshin të vdekurit gjatë luftimeve të grupeve rivale si dhe ata që humbën jetën gjatë përleshjeve me polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.869Z

Terrorizmi në Iran, OKB dënon sulmin ndaj xhamisë

Nju Jork, 17 korrik, NOA - Këshilli i Sigurimit të Kombeve të Bashkuara ka dënuar sulmin terrorist ndaj xhamisë shiite në pjesën juglindore të Iranit. Shpërthimi që mori jetën e 27 personave është dënuar edhe nga presidenti Barak Obama, sekretarja e Shtetit, Hillari Klinton, kre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama