Rezultate te kerkimit per termin: +Email

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.724Z

Wikileaks fut në telashe Macron: Online 21mila email-e

Wikileaks ka publikuar një arkiv online me 21.075 email-e të lidhura me fushatën presidenciale të Emmanuel Macron. Këto të fundit, përfshijnë periudhën që shkon nga 20 marsi 2009 deri më 24 prill 2017. Wikileaks pohon se mund të certifikojë autencitetin e më shumë se 21 mijë email-ev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.133Z

Email-i i punësimit, Harito: Kemi zbatuar ligjin për nëpunësit

Procedurat e rekrutimit, tërësisht transparente. U kërkova të njihen trajnime për aplikimet Në mediat online po qarkullon disa email-e të vitit 2014, ku nënkryetari i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, së bashku me ministren Harito, kanë kërkuar që deputetët të vihen në lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.296Z

Russiagate, spikat një email për një takim me Putinin

Anëtarë të Kongresit amerikan, që po hetojnë mbi çështjen e ashtuquajtur Russiagate, kanë zbuluar një email të një prej drejtuesve kryesorë të fushatës elektorale të Donald Trump, ku mësohet se ka tentua të organizojë një takim me presidentin rus Vladimir Putin. Sipas lajmit të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.524Z

Email-e të reja të Hillary Clintonit

Departamenti amerikan i Shtetit ka bërë publike një grup tjetër e-mailesh nga mesazhet zyrtare të zonjës Clinton të dërguara nga adresa e saj private në periudhën kur ishte Sekretare e Shtetit. Nga rreth 7 mijë faqe mesazhesh 150 janë klasifikuar tashmë si material sekret. Kandidatja k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.906Z

Google e zbulon Inbox-in, një aplikacion të ri për të rregulluar email-at

Si të zgjidhet një problem sikur email-i? Ekipi i Gmail-it të Google-s, siç raporton CNN, mendon se e di mënyrën: kjo fal një aplikacioni të ri të quajtur Inbox. Inbox-i i cili u lansua të mërkurën e sjellë një mënyrë tjetërfare në trajtimin e ortekut ditor të email-ave. I krijua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.057Z

Publikohen email-et e ish-guvernatores Sarah Palin

24 mijë e 199 faqe email-i të ish-governatores së Alaskës, Sarah Palin tashmë janë printuar dhe publikuar për të gjithë ata që kanë interes t’i lexojnë. Zyrtarët e Alaskës kanë nxjerrë në sytë e publikut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.773Z

Email-et per sulmin ne Bengazi

Dy orë pasi u njoftua për sulmin në konsullatën amerikane në Bengazi në Libi, një email drejtuar Shtëpisë së Bardhë, dhe FBI-së shkruante se një grup islamik kishte marrë përsipër autorësinë. Kopja e tij ë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama