Rezultate te kerkimit per termin: +Eni +Vasili

Total: 376
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.212Z

Open me Eni Vasilin, së shpejti në Top Channel

Open do të jetë emisioni i ri politik që do të nisë së shpejti në Top Channel, nën drejtimin e gazetares dhe moderatores së njohur Eni Vasili. Emisioni politik i drejtuar nga Eni Vasili do të ketë një logo të re, ndërkohë që edhe studioja ku do të zhvillohet debati politik do të j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.218Z

Të enjten nis Open me Eni Vasilin, i ftuari i parë, kryeministri Edi Rama

Open është emisioni i ri politik që do të nisë këtë të enjte në orën 21:00 në Top Channel, nën drejtimin e gazetares dhe moderatores së njohur Eni Vasili. I ftuari i parë në këtë emision do të jetë Kryeministri i vendit, Edi Rama. Studioja ku do të zhvillohet debati politik, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.843Z

Eni Vasili: Kur nuk do tia përtoja Ramës, e vërteta e batutës me Eskobarin dhe farsa e kolegëve gazetarë!

Ka qenë një javë e nxehtë kjo për Eni Vasilin, moderatoren dhe gazetaren e njohur të Studio e hapur në News 24. Intervista e Ramës dhe më pas pyetja me spec për Blushin te Fresh Voice kanë qenë dy momentet ku e bëjnë protagoniste Enin. Për këtë arsye ajo është pyetur nga Panora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.169Z

“News 24” kthen Eni Vasilin në ekranin televiziv

Eni Vasili vendos të kthehet… Gazetarja e njohur firmos kontratën si autore dhe moderatore e emisionit politik të rrjetit informativ më të rëndësishëm në vend. “News 24” kthen kështu në atdhe një nga gazetaret më t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.567Z

Pyetja e Eni Vasilit për Ramën. Hila: Jetoka në një botë paralele

Ish.zv ministri i Mbrojtjes në qeverinë Rama Dritan Hila, ka reaguar lidhur me një pyetje që i ka bërë dje gazetarja Eni Vasili, kryeministrit Edi Rama gjatë një intervusre televizive. Sipas Hilës, Eni Vasili e pyeti Ramën se "Kush janë ministrat e korruptuar?". Po sipas Hilës, Edi Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.477Z

PSE KY MLLEF NDAJ ENI VASILIT?

Nga Sokrat Habilaj Eni Vasili është një gazetare, si plot gazetare të tjera të kësaj province ku jetojmë, e cila në një moment të caktuar doli nga bulevardi ku ngjizen lajmet, sherret, intrigat e të gjitha pallavrat e tjera gazetareske. Diku në një skutë të provincës, një krijesë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.477Z

Pas intervistës, Rama i puth dorën Eni Vasilit

Kryeministri Edi Rama ishte dje i ftuar në emisionin Studio e Hapur me gazetaren Eni Vasili. Gjatë intervistës nuk munguan as batutat mes kreut të qeverisë dhe gazetares. Por në fund të intervistës, në momentin kur në ekran po dilnin titrat Rama është treguar tejet xhentil duke i puthur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama