Rezultate te kerkimit per termin: +Eni

Total: 1629
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.568Z

Video: Rama gentleman, përkulje dhe puthje gazetares Eni Vasili

Shfaqjen e parë për vitin 2016 Rama e ka bërë tek "Studio e Hapur". Rama ka kaluar pritshmëritë me gjestin e tij prej një gentleman-i të vërtetë pas shuarjes së dritave, ku kryeministri përkulet dhe i puth dorën Eni Vasilit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.030Z

Unë nudo? Shikoni përgjigjjen e Eni Koçit

Eni Koçi në  videoklipin e saj më të ri Motivi im është shfaqur e zhveshur nudo duke mbuluar trupin me këmbët e saj,  dhe është kritikuar duke e konsideruar si zhveshje e tepruar. Edhe Eni menjëherë ka reaguar në facebook duke u shprehur se jam veshur aq sa për të mos u konsideruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.655Z

Eni Jani, veshtiresite drejt suksesit

E identifikuar me se shumti si Era, personazhi i telenoveles “Njerez dhe fate”, Eni Jani po perjeton perseri jehonen e suksesit, duke "veshur" hiret dhe joshjet djallezore te Mirandolines tek “E Zonja e bujtines”. Ajo e ndan jeten me Genc Fugen, me te ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.671Z

Nënpresidenti amerikan Dik Çeni viziton Azerbaixhanin

Nënpresidenti amerikan Dik Çeni tha se Shtetet e Bashkuara kanë interesa të mëdha dhe të qëndrueshme tek siguria e rajonit të Kaukazeve.Duke folur pas bisedimeve në Baku me Presidentin e Azerbaixhanit Ilham Alijev, zoti Çeni theksoi rëndësinë e respektimit të parimit të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.366Z

Ish nënpresidenti amerikan Dik Çeni do të botojë kujtimet

Sipas një gazete amerikane, ish nënpresidenti Dik Çeni beson se presidenti Xhorxh W. Bush, u mbështet më pak tek këshillat e tij gjatë mandatit të dytë dhe u përpoq të mbajë një qëndrim më afër publikut. Gazeta Uashington Post thotë se zoti Çeni, i cili është përshkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.059Z

Perplaset nje avion i Eni nuk ka te mbijetuar

Pakistan 5 nentor NOA - Nje avion i vogel charterme ne bord 21 persona eshte perplasur gjate uljes se tij ne aeroportin e Pakistanit. Burime te ushtrise kane bere te ditur se nuk ka pasur asnje te mbijetuar dhe se deri tani jane gjetur vetem 12 trupa. Sipas nje zedhenesi te autoriteteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.404Z

Xhisiela, Eni Vasili: Vajza ishte detyruar të mos thoshte të vërtetën

Gazetarja Eni Vasili, nga studioja e emisionit Open, iu kthye sërish intervistës së saj me Xhisiela Malokun, duke thënë se është normale që një intervistë e tillë të ngjallte polemika dhe se e priste diçka të tillë. Intervista e Xhisiela Malokut ngjalli polemika dhe është mjaft norm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama