Rezultate te kerkimit per termin: +Enjoying

Total: 178
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.824Z

Bota e madhe e këtyre krijesave të vogla (FOTOT)

Këto foto spektakolare të realizuara nga fotografi rus, Vadim Trunov në rajonin Voronezh, në perëndim të vendit, na sjellin një panoramë të mrekullueshme të botës së krijesave të vogla. Trunov ka realizuar fotot në momentet kur bie shi. Fotot e tij janë bërë një hit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.475Z

Si kalohet i nxehti në Bruksel

Brukseli po përjeton ditët më të nxehta të vitit këto ditë dhe kjo për njerëzit po bëhet e papërballueshme. Temperatuar në shtetin belg po kalojnë 30 gradë celcius. Rrugëve shihen njerëzit, të mëdhenj e të vegjël që shfrytëzojnë shatervanet për tu freskuar. Foto: EPA/STEPHAN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.273Z

A tymosi vajza e Obamës marijuanë në festë?

Malia Obama është akuzuar se ka tymosur marijuanë pas qarkullimit të një videoje ku duket ajo duke thithur një si tip cigareje. Vajza e madhe e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës  u pa duke tymosur gjatë një festivali muzikor të zhvilluar në Çikago. Klipi i shkurtër i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.962Z

Bleona Qereti relaksohet duke u zhveshur nudo

Bleona Qereti ka postuar një foto nudo në rrjetin e saj social Facebook. Në një vaskë ku këngëtarja po relaksohej, dukej trupi i saj seksi teksa ajo i ka mbuluar me dorë gjoksin e saj dhe pjesët intime. “#spa day! Enjoying a #royal #24k #gold #rosepetals bath ! #iwokeuplikethis”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.192Z

Bleona tash veç "cullak"

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti kohëve të fundit nuk e ka ndërmend të vishet. Kohë pas kohe Bleona po shfaqet nudo duke provokuar në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar edhe një foto nudo në rrjetin e saj social Facebook. Në nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.482Z

FOTOT/ Niseni vitin me këtë femër super të nxehtë

Jason Derulo e ka kaluar ndërrimin e viteve në plazhet e Miamit me të dashurën e tij super seksi, Daphne Joy. Ish- e dashura e reperit 50 cent ka treguar format e saj bombastike përkrah të dashurit të saj të ri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.260Z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama