Rezultate te kerkimit per termin: +Enjoying

Total: 178
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.192Z

Bleona tash veç "cullak"

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti kohëve të fundit nuk e ka ndërmend të vishet. Kohë pas kohe Bleona po shfaqet nudo duke provokuar në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar edhe një foto nudo në rrjetin e saj social Facebook. Në nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.482Z

FOTOT/ Niseni vitin me këtë femër super të nxehtë

Jason Derulo e ka kaluar ndërrimin e viteve në plazhet e Miamit me të dashurën e tij super seksi, Daphne Joy. Ish- e dashura e reperit 50 cent ka treguar format e saj bombastike përkrah të dashurit të saj të ri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.260Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.445Z

FOTOT/ Mosha kalon, por Penelope Cruz ende befason

Ajo ka punuar shumë kohët e fundit në Spanjë, ku po xhiron filmin më të ri Ma Ma. Por Penelope Cruz gjen edhe kohën të shijojë ujërat e Tenerifes. Aktorja 40- vjeçarja u fotografua nga paparacët, ndërsa po pushon me vajzën Luna dhe djalin Leo.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.219Z

Lady Gaga, rrugëve vetëm me mbathje (FOTO)

Lady Gaga gjithmonë është shquar për veshjen e saj ekstravagante. Por, kohët e fundit duket se e ka ekzagjeruar me veshjen. Së fundmi ajo është fotografuar në Nju Jork duke shkuar në një eveniment vetëm me të brendshme. Të njëjtën gjë këngëtarja e ka ka bërë edhe në ditët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.494Z

Romanca, një udhëzues i vogël për një natë dashurie

A ju pëlqejnë surprizat? Mundohuni ta mahnisni partnerin tuaj: zbuloni se si ta befasoni atë në një natë dashurie të paharrueshme Nuk është çështje e lodhjes së çiftit, as e mërzisë. Çështja është se jeta jonë është gjithmonë e ngazëllyer, ne jemi plot me angazhime, afate pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.146Z

FOTOT/ Michelle, seksi dhe e pa depiluar

Ajo iu premtoi fansave të saj para Vitit të Ri, se do të depilohej. Por, Michelle Rodriguez nuk e ka mbajtur këtë premtin. Aktorja 37-vjeçare është fotografuar duke pushuar në Kankun me një mikun e saj, shumë seksi, por me lesh nën sqetull, që e ekspozonte me krenari. &nb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama