Rezultate te kerkimit per termin: +Enjoying

Total: 178
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.445Z

FOTOT/ Mosha kalon, por Penelope Cruz ende befason

Ajo ka punuar shumë kohët e fundit në Spanjë, ku po xhiron filmin më të ri Ma Ma. Por Penelope Cruz gjen edhe kohën të shijojë ujërat e Tenerifes. Aktorja 40- vjeçarja u fotografua nga paparacët, ndërsa po pushon me vajzën Luna dhe djalin Leo.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.219Z

Lady Gaga, rrugëve vetëm me mbathje (FOTO)

Lady Gaga gjithmonë është shquar për veshjen e saj ekstravagante. Por, kohët e fundit duket se e ka ekzagjeruar me veshjen. Së fundmi ajo është fotografuar në Nju Jork duke shkuar në një eveniment vetëm me të brendshme. Të njëjtën gjë këngëtarja e ka ka bërë edhe në ditët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.494Z

Romanca, një udhëzues i vogël për një natë dashurie

A ju pëlqejnë surprizat? Mundohuni ta mahnisni partnerin tuaj: zbuloni se si ta befasoni atë në një natë dashurie të paharrueshme Nuk është çështje e lodhjes së çiftit, as e mërzisë. Çështja është se jeta jonë është gjithmonë e ngazëllyer, ne jemi plot me angazhime, afate pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.146Z

FOTOT/ Michelle, seksi dhe e pa depiluar

Ajo iu premtoi fansave të saj para Vitit të Ri, se do të depilohej. Por, Michelle Rodriguez nuk e ka mbajtur këtë premtin. Aktorja 37-vjeçare është fotografuar duke pushuar në Kankun me një mikun e saj, shumë seksi, por me lesh nën sqetull, që e ekspozonte me krenari. &nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.503Z

Fotot e Gandolfinit pak orë para se të vdiste

Aktori i madh James Gandolfini i cili ndërroi jetë nga një atak në zemër është parë herën e fundit duke ngrënë darkë jashtë me familjen e tij në një lokal në Romë. Një fotograf ka fotografuar çaste të aktorit të madh pak orë para se ai të gjendej duke dhënë frymën e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.498Z

Unë nuk kam pasur asnjë lidhje me David (FOTO)

Këngëtarja amerikane Katherine Jenkins ka mohuar thashethemet që qarkullojnë ditët e fundit, për një aferë të mundshme mes saj dhe futbollistit David Beckham. 32-vjeçarja ka thënë se kjo është e vërtetë, duke qenë se ajo e ka takuar Beckham vetëm dy herë gjatë jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.565Z

FOTOT/ Rita Ora vjen më e zjarrtë se kurrë

Së fundmi flitet se këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka nisur një lidhje me bateristin 39-vjeçar Travis Barker, që është 15 vjet më i madh se ajo. Ata janë fotografuar së bashku publikisht. Ndërkohë, Rita Ora vjen me një set super të nxehtë fotosh.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama