Rezultate te kerkimit per termin: +Enjoying

Total: 178
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.494Z

Romanca, një udhëzues i vogël për një natë dashurie

A ju pëlqejnë surprizat? Mundohuni ta mahnisni partnerin tuaj: zbuloni se si ta befasoni atë në një natë dashurie të paharrueshme Nuk është çështje e lodhjes së çiftit, as e mërzisë. Çështja është se jeta jonë është gjithmonë e ngazëllyer, ne jemi plot me angazhime, afate pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.146Z

FOTOT/ Michelle, seksi dhe e pa depiluar

Ajo iu premtoi fansave të saj para Vitit të Ri, se do të depilohej. Por, Michelle Rodriguez nuk e ka mbajtur këtë premtin. Aktorja 37-vjeçare është fotografuar duke pushuar në Kankun me një mikun e saj, shumë seksi, por me lesh nën sqetull, që e ekspozonte me krenari. &nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.503Z

Fotot e Gandolfinit pak orë para se të vdiste

Aktori i madh James Gandolfini i cili ndërroi jetë nga një atak në zemër është parë herën e fundit duke ngrënë darkë jashtë me familjen e tij në një lokal në Romë. Një fotograf ka fotografuar çaste të aktorit të madh pak orë para se ai të gjendej duke dhënë frymën e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.498Z

Unë nuk kam pasur asnjë lidhje me David (FOTO)

Këngëtarja amerikane Katherine Jenkins ka mohuar thashethemet që qarkullojnë ditët e fundit, për një aferë të mundshme mes saj dhe futbollistit David Beckham. 32-vjeçarja ka thënë se kjo është e vërtetë, duke qenë se ajo e ka takuar Beckham vetëm dy herë gjatë jet�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.565Z

FOTOT/ Rita Ora vjen më e zjarrtë se kurrë

Së fundmi flitet se këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka nisur një lidhje me bateristin 39-vjeçar Travis Barker, që është 15 vjet më i madh se ajo. Ata janë fotografuar së bashku publikisht. Ndërkohë, Rita Ora vjen me një set super të nxehtë fotosh.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.573Z

FOTOT/ Ashley Benson nuk lë shumë vend për fantazinë

Ashley Benson shfaqet gjithmonë seksi në publik. Këngëtarja 35-vjeçare ka qenë në një event mode në nju Jork. Me këtë rast ajo kishte veshur një fustan shumë të hapur, që i tregonte gjoksin.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

PS reacts to the energy crisis; Berisha, an old prime minister who doesnt know what he is speaking about

The declarations of the prime minister Sali Berisha on the control of the situation of electric energy, the Socialist Party has called as the common lies. In a press declaration the socialist deputy Andis Harasani has mentioned facts that the promises are false and accused the democrat authorities

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama