Rezultate te kerkimit per termin: +Eno

Meta: total 1000 / total_found 2049 / time 0.001 / keyword[0] eno / docs[0] 2049 / hits[0] 2895 /
Belgjika na heq vendet e sigurta, PD: Rrezikojmë dhe kthimin e vizave
  • 2016-07-05

Belgjika na heq vendet e sigurta, PD: Rrezikojmë dhe kthimin e vizave

Ristani: Standardet kanë shkuar në zero, mund të na rivendosen vizat Shteti belg, me një vendim të tijin më 26 qershor, ka hequr Shqipërinë nga lista e vendeve të sigurta. Këshilli i Shtetit në Belgjikë ka vendosur që Shqipëria të hiqet nga lista e vendeve të sigurta të origjinës p

No Pic available
  • 2016-07-04

PD: Belgjika ka vendosur ta heqë Shqipërinë nga lista e vendeve të sigurta

PD ka dhënë një lajm të keq për Shqipërinë në kulmin e sezonit turistik. Në një deklaratë për mediat nga selia blu, Sekretari i Përgjithshëm, Arben Ristani tha se Belgjika ka vendosur ta heqë Shqipërinë nga lista e vendeve të sigurta. Sipas Ristani fajtor për këtë është kryemi

Paloka: Grabitja e Rinasit, kërcënimi më i madh ndaj sigurisë
  • 2016-07-03

Paloka: Grabitja e Rinasit, kërcënimi më i madh ndaj sigurisë

Në një deklaratë për mediat, kreu i grupit parlamentar demokrat, Edi Paloka ka hedhur akuza për Kryeministrin dhe ministrin e Brendshëm, të cilët i fajëson për mosreagimin ndaj aktit kriminal që tronditi aeroportin më të madh të vendit pak ditë më parë. Paloka u shpreh se grabitja s

Transporti i parave në pistën e avionëve pa roje sigurie, ICTS nuk shoqëroi furgonin
  • 2016-07-03

Transporti i parave në pistën e avionëve pa roje sigurie, ICTS nuk shoqëroi furgonin

DOSJA/ Prokuroria zbardh rolet e të arrestuarve, të kompanisë që siguronte aeroportin dhe asaj që shoqëronte vlerat monetare Mosveprimi i personave që kishin për detyrë të garantonin sigurinë brenda perimetrit të Aeroportit të Rinasit, kanë lejuar grabitjen e valutës dy ditë më par

No Pic available
  • 2016-07-03

Paloka: U cenua siguria kombëtare, një burim i madh për avokatin e Ramës

Opozita e cilëson thyerje të sigurisë kombëtare grabitjen në Rinas mesditën e 30 qershorit. Kreu i grupit të PD-së, Edi Paloka tha këtë të diel se siguria kombëtare është kërcënuar rëndë që pas vitit 1997. Paloka: Siguria Kombëtare është kërcënuar më rëndë se asnjëherë t

Paloka: Grabitja e Rinasit, kërcënimi më i rëndë ndaj sigurisë kombëtare që prej 1997
  • 2016-07-03

Paloka: Grabitja e Rinasit, kërcënimi më i rëndë ndaj sigurisë kombëtare që prej 1997

Deputeti demokrat Edi Paloka thotë se grabitja e ndodhur në Rinas është kërcënimi më i madh i sigurisë kombëtare që prej vitit 1997. Asnjë reagim, asnjë marrje përgjegjësie nuk ka nga kryeministri Edi Rama, as nga ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Kur bien aeroportet, çfarë gar

PD Pse Rama hesht per Rinasin
  • 2016-07-03

PD Pse Rama hesht per Rinasin

brbrPergjegjesi sipas opozites per grabitjen e shumave te medha te parave mesditen e 30 qershorit kane kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshem Saimir Tahiri Nenkryetari demokrat Edi Paloka tha se inkriminimi i policise eshte arsyeja kryesore e rrezimit te tmerrshem te sigurise publike dhe kom