Rezultate te kerkimit per termin: +Eno

Meta: total 1000 / total_found 2049 / time 0.001 / keyword[0] eno / docs[0] 2049 / hits[0] 2895 /
No Pic available
  • 2017-04-29

Ja lista e kandidatëve e partisë Sfida për Shqipërinë

“Sfida për Shqipërinë” subjekti politik i themeluar nga Gjergji Bojaxhi dorëzoi sot në KQZ listën e kandidatëve për deputetë të zgjedhjeve të dekretuara nga presidenti për tu mbajtur  më 18 qershor 2017. Bojaxhi thotë se për herë të parë, kandidatët e një partie

Eno Peçi merr Çelësin e Tiranës
  • 2017-04-06

Eno Peçi merr Çelësin e Tiranës

Artisti i njohur Eno Peçi është nderuar nga kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj me Celësin e Tiranës. Shumë mirënjohës, shkruan balerini në foton me cmimin në duar në faqen e tij në Facebook. Eno Peçi është një ndër balerinët më të suksesshëm në nivel ndërkombëtar

PD: Ja si ishte projekti i Bashës për Pazarin e Ri që sot u mburr Rama
  • 2017-03-14

PD: Ja si ishte projekti i Bashës për Pazarin e Ri që sot u mburr Rama

Pasi kryetari i bashkisë Erion Veliaj dhe kryeministri Rama përuruan sot hapjen e Pazarit të Ri, PD i akuzon se mburren me projektin e Lulzim Bashës. Në një deklaratë për mediat, ish-nënkryetari i bashkisë Tiranë, Eno Bozdo thotë së projekti për Pazarin e ri është prezantuar në 16 p

No Pic available
  • 2017-03-13

CEZ, Balla: Dëmi 415 milionë euro, gjetëm dhe përgjegjësit

Kryetari i Komisionit Hetimor të ngritur nga maxhoranca për hetimin e privatizimin e operatorit të shpërndarjes së energjisë, Taulant Balla paraqiti raportin përfundimtar që pas Kuvendit të Shqipërisë do ti referohen Prokurorisë së Përgjithshme. Për ta kuptuar më qartë CEZ kur ka hy

Protestuesit ngujohen në çadrën gjigante para kryeministrisë, Basha: Qeveri teknike
  • 2017-02-18

Protestuesit ngujohen në çadrën gjigante para kryeministrisë, Basha: Qeveri teknike

Edhe pse ora 16:00 e pasdites së sotme shënonte orarin zyrtar të përfundimit të protestës së Partisë Demokratike, është vendosur se protestuesit do të vazhdojnë të qëndrojnë në sheshin para kryeministrisë. Një çadër e madhe ku mund të qëndrojnë mbi 100 vetë është vendosur p

No Pic available
  • 2017-02-07

Kapen hajdutët e banesave në Dropull, dy të rinj në pranga

Pas denoncimeve të vazhdueshme të banorëve, por edhe deputetëve të zonës së Dropullit mbi vjedhjen e banesave, policia ka goditur grupin kriminal që dyshohen si autorë të disa ngjarjeve. Në pranga kanë përfunduar Eno Kalemi, 36 vjeç, banues në Sarandë dhe Ardit  Izvori, 31 vjeç

Dropull, në pranga grupi kriminal që grabisnin banesa
  • 2017-02-07

Dropull, në pranga grupi kriminal që grabisnin banesa

Policia e Gjirokastrës ka goditur një grup kriminal që vidhte banesat në zonën e Dropullit. Në pranga kanë rënë Eno Kalemi, 36 vjeç nga Saranda dhe Ardit Izvori, 31 vjeç nga fshati Mollas i Mallakastrës. Në orët e para të mëngjesit, të së martës, në bashkëpunim me njeri-tjetrin,